Chmurki wracają do gry! Cloud9 z kolejnym dużym transferem

woxic mouse
fot. Dreamhack
- Reklama -

Cloud9 idzie w ślady Complexity i zaczyna kompletować międzynarodowy skład. Kolejnym brakującym puzzlem w układance okazał się woxic.

Amerykańskie organizacje chyba lubią graczy spoza swojego kontynentu. Najpierw EnVy, które ściągnęło Micha, potem głośne ruchy Complexity, a teraz zbroi się Cloud9, które jeszcze zapewne wspomina legendarny skład z 2018 wygrywający majora.

W grę wchodzą spore pieniądze.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że każdy kontrakt pojedyńczego gracza C9 (a oficjalnie mamy ich już trzech) opiewa na wartość ponad miliona dolarów. Nie wiemy niestety nic o szczegółach kontraktów, co składa się na tą wartość, czy jest to z wliczoną pensją, czy może doliczamy też kwotę wykupu, ale sama liczba robi wrażenie.

- Reklama -

Jasno określone role w drużynie.

Fundamentem jest Alex, ściągnięty z csowej emerytury po długiej przygodzie z Vitality. Będzie odpowiedzialny za prowadzenie drużyny, ale z pewnością jego umiejętności strzeleckie również będą wykorzystane.

Drugi gracz to duża niespodzianka. Wszyscy po opiewającym na prawie 1,4 miliona transferze ALEX’a spodziewali się kolejnej bomby, a tu proszę. Młody, perspektywiczny gracz, bez większych sukcesów, ale z wielkim potencjałem. Mezii z pewnością odpowiedzialny będzie za otwieranie tabeli.

Ostatnim znanym nam graczem jest była myszka, czyli Woxic. Swego czasu uważany za jednego z najlepszych snajperów na świecie. Znakiem rozpoznawczym turka jest zdecydowanie niewyobrażalnie wysoka czułość myszy, która według wielu kompletnie nie nadaj się do gry. Woxic jednak jest innego zdania, co udowodnił już nie raz swoimi niesamowitymi zagraniami ze snajperki.

Jeżeli wszystko pójdzie w dobrą stronę, to już ta trójka tworzy obiecującą podstawę pod drużynę walczącą o top10. Jak będzie w praktyce? Zobaczymy!

- Reklama -