Czy 7more7 Pompa Team dokona niemożliwego?!

lol ultraliga pompa pdw czajekk
Fot. Ultraliga / Radosław Makuch

Wczoraj z grupy B, wyjście z pierwszego miejsca zapewniło sobie LDLC OL i z fotela wicelidera nasze K1CK. Czy w ćwierćfinałach zobaczymy trzy polskie ekipy?

0-3 do 3-3?

Oczywiście, jeśli myślimy o wejściu do ćwierćfinałów EU Masters, musimy dziś zrobić wynik 3-0. Aczkolwiek wiem, że będzie to, przeprawa przez istne piekło. Jednak kto inny, jak dawne diabły będą w stanie przeprawić się przez ten bój. Co musi się wydarzyć, żeby Pompa wyszła z grupy? Misfits musi zdobyć komplet punktów lub przegrać tylko na WLGaming Esports. Najważniejszym naszym dzisiejszym rywalem będzie Vodafone Giants. Muszą oni przegrać mecz na Misfits i Pompę, by doprowadzić potem do dogrywki z ekipą Mateusza “Czajka” Czajka.

Szanse na wyjście z grupy

Mimo wszystko będzie ciężko. Największą szansę oczywiście ma Misfits, które uważane jest nawet za jednych z faworytów całego turnieju. W ostatnim tygodniu meczowym również Vodafone Giants prezentowało naprawdę ciekawy poziom swojego League of Legends. Pomijając tę nieszczęsną porażkę na WLG, nadal uważam, że jest to najsłabsza drużyna z tej grupy i to ona dziś zakończy dzień z wynikiem 0-3. Jeśli wydarzyłoby się coś innego, byłbym bardzo zaskoczony. Oczekiwaliśmy od Pompy czegoś więcej, nie mówię, że nas zawiedli, jednak jeśli dziś nie powalczą, wtedy będziemy mogli być zawiedzionymi.

Kiedy rozpoczęcie gier?

Dzisiejszy dzień rozpoczniemy o godzinie 18:00 meczem WLG na Misfits. A mapy 7more7 Pompa Team o 19:00, 21:00 i 22:00! Oczywiście zapraszam do trzymania kciuków naszej drużynie, a transmisje, jak zawsze możecie oglądać na kanałach Polsat Games na YouTubie, Twitchu i telewizji.