Ultraliga: K1CK zatrzyma rozpędzoną Pompę?

lol ul hit
Fot. Komputronik H34T

Mecz dnia będzie jednocześnie świetną okazją do rewanżu dla K1CK, które zostało rozgromione przez Pompę w drugim tygodniu Alior bank Ultraliga.

17:30 Illuminar Gaming vs Gentlemen’s Gaming

Mecz, w którym tak naprawdę może się bardzo dużo wydarzyć. Obydwa zespoły są mieszanką pozytywnych zaskoczeń oraz smutnych rozczarowań. Illuminar jest nieprzewidywalne, potrafią przegrać na PRIDE, aby jednocześnie chwilę później bez problemów wygrać na K1CK. Z drugiej strony stają dżentelmeni, którzy obecnie są w sporym dołku. Zespół prowadzony przez Flasha, czyli byłego szkoleniowca IHG obecnie ma na swoim koncie trzy porażki z rzędu i nic nie wskazuje na to, aby mogło się to zmienić.

18:30 K1CK Neosurf vs 7more7 Pompa Team

Drugie spotkanie tego dnia to bez wątpienia mecz dnia. W drugim tygodniu Ultraligi słynne K1CK zostało pokonane przez młodzików z Pompy. Teraz z pewnością drużyna Pukiego będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony i pokonać rywala, jednak może to być trudne. Pompa jest w gazie i ma na swoim koncie trzy zwycięstwa z rzędu. K1CK boryka się z problemami, a ich forma jest niestabilna, o czym świadczy również ich obecny wynik 7-4. Wczoraj przegrali na IHG. Czy podniosą się wystarczająco, aby pokonać głodną zwycięstwa i pewną siebie Pompę?

19:30 Komputronik H34T vs piratesports

H34T pokazuje się ostatnio z dobrej strony. Grają stabilnie i z pomysłem na grę, co daje im obecnie ex aequo trzecie miejsce razem z K1CK w tabeli. Wczoraj co prawda mieli drobny poślizg przeciwko PRIDE, jednak to nie może przyćmić ich poprzednich zwycięstw. Twitter grzmi od hasła “rok bucu” i nie bez powodu. Piraci natomiast ostatnio zawodzą na każdej lini. Są aktualnie najgorsi w tabeli i wyraźnie nie potrafią znaleźć sposobu, aby ten roster zadziałał. Powinniśmy oglądać szybkie i pewne zwycięstwo na drużyny HIT.

20:30 PRIDE vs AGO ROGUE

W tabeli Alior Bank Ultraliga Ago Rogue stabilnie kolejny sezon z rzędu otwiera tabelę i nie pozwala się z nie ruszyć. Do niedawna PRIDE miało również zapewnione takie miejsce, jednak na jej samym dole. Coś jednak ruszyło, a ekipa PRIDE zdobyła dwa zwycięstwa na swoje konto. Czy to coś zmienia w pojedynku przeciwko takiej potędze, jaką jest AGO? Raczej nie, jednak jedna, jak i druga drużyna potrafią czasem zaskoczyć. Przed nami raczej zdecydowanie krótkie i jednostronne spotkanie.