Polskie drużyny w akcji! CS-owy plan dnia!

csgo illuminar innocent
Fot. STS
- Reklama -

3 eventy, 4 Polskie drużyny i spore szanse na sukcesy. Tak zdefiniowałbym dzisiejszy rozkład jazdy w świecie CS:GO!

LOOT.BET Season 7

10:55 – ?? HAVU vs. ?? Honoris

Ogromnie ważny pojedynek dla obu ekip w kontekście walki o wyższe miejsca. Aktualnie drużyny mają taki sam bilans, a w kontekście przyszłości, znając realia tej ligi, będzie liczyła się każda pojedyncza runda. O ile Honoris ostatnio mocno poprawiło swoją grę, to niestety HAVU gra na tyle dobrze i równo, że to o nich musimy mówić jako o faworytach. Dobijają się do swojego szklanego sufitu raz po raz, jednak wydaje się on nie do przebicia. Oczywiście są przebłyski, jak ten na North, ale nie zmienia to faktu, że mogą liczyć jedynie na miano solidnej drużyny t2. Nie zaskakują, ale również nie dają zaskoczyć samych siebie przez gorszego przeciwnika. Honoris po falstarcie lekko się odbiło. Pomogły na pewno wygrane mapy na Complexity, czy chociażby Illuminar. Niestety po tym owocnym okresie zostali stłamszeni przez AT. Miejmy nadzieję, że będą w stanie przystać na warunki Finów i pokażą dobrego cs’a.

CyberBet Summer Cup 2020

13:00 – ?? Illuminar vs. ?? SKADE

Ostatnia szansa dla obu drużyn na pozostanie w turnieju. Potencjalnie bardzo wyrównany pojedynek. Myślę, że na serwerze może to wyglądać nieco inaczej. Illuminar mocno przykłada się do pracy i myślę, że są w stanie pokonać Bułgarów 2:0, nie dopuszczając tym do ponownych derbów, tym razem o finał. Oczywiście SKADE również nie jest bez szans i argumentów. Ich statystyki przeciw Polskim drużynom mówią wprost o sposobie na nie. Ostatnio mierzyli się z AGO oraz Wisłą. Obydwa spotkanie były dość wyrównane, ale w konsekwencji na korzyść właśnie SKADE.

- Reklama -

ESEA MDL Seaon 34 Europe

17:00 – ?? Wisła Kraków vs. ?? GamerLegion

Tak jak wcześniej ciężko było powiedzieć cokolwiek konstruktywnego o GamerLegion, tak i teraz, po kolejnych zmianach nie jest inaczej. Zaliczają oni ostatnio wyniki w kratkę z drużynami tieru 2-3. Gra jest na pewno o wiele bardziej ułożona, aniżeli było to przed przebudową składu. To samo dosłownie możemy powiedzieć o Wiśle, która mimo średnich wyników, nadal odbije piłeczkę pojedynczymi spotkaniami, takimi jak ostatnie na AGO. Ciężko mówić tu o faworytach. Obydwie drużyny są dość niestabilne. Dużo będzie zależało od formy snajperów.

18:00 – ?? FATE vs ?? PACT

Idealny moment dla PACT, by potwierdzili tendencję wzrostową poziomu swojej gry. Będzie to idealna okazja, by odkupić swoje winy z kwalifikacji do cs_summit. Przypomnijmy, że to właśnie FATE zepchnęło Polaków do drabinki przegranych, gdzie ulegli oni fnatic. Tak jak tamto spotkanie, tak i to powinno być dobrym i wyrównanym widowiskiem. Wartym uwagi jest fakt mocnego CT Bułgarów. Jest to zdecydowanie ich mocna strona. Zwłaszcza na mapie Train, gdzie PACT miało ogromne problemy z wyprowadzaniem ataków.

Zobacz też:   Fnatic lepsze, to koniec marzeń PACT o cs_summit!
- Reklama -