Przed nami mecz tygodnia w Alior Bank Ultraliga!

lol ul scena

Dzisiejszy dzień zapowiada się wyśmienicie. Starcie tygodnia w meczy K1CK vs Pompa Team! O 17 zaczynamy kolejny dzień Alior Bank Ultraliga!

17:30 – piratesports vs Komputronik H34T

Mecz otwarcia nie powinien zostawić złudzeń, że drużyna Vov’a rozpędza się i wyglądają bardzo dobrze. Piraci po zaliczeniu dwóch porażek z rzędu nie powinni przerwać tej negatywnej passy, bo wydaje mi się, że ognista drużyna jest poza zasięgiem Misia i spółki. Tutaj nie powinno być niespodzianki, lecz liczę na długi i bardzo ciekawy mecz od obu ekip, ale postawiłbym na H34T.

18:30 – Illuminar Gaming vs Gentlemen’s Gaming

Po hucznych zapowiedziach Flasha, że pokonają H34T, zostały tylko słowa, a Illuminar obecnie z wynikiem 1-2 będzie musiało grać każdy następny mecz bez zluzowania się, bo choć dolna alejka IHG wygląda bardzo dobrze, to nie czuć zgrania między nimi. Dziś postawiłbym jednak na formację niebieskiego oka, bo dżentelmeni muszą powoli wdrożyć się do rozgrywek, po pierwszej kolejce gdzie grali ze zmiennikami.

19:30 – 7more7 Pompa Team vs K1CK Neosurf

Mecz tygodnia zapowiada się na bardzo bliski. Finaliści EU Masters muszą pokazać się z jak najlepszej strony, aby wygrać ten nie lada trudny mecz. Pompa Team jednak startuje z pozycji underdogów, większość ludzi postawi pewnie na K1CK Neosurf, ja natomiast skłaniałbym się ku Pompie, która wczoraj pokazała genialny draft, ale mieli problem z domknięciem gier, i wydaje się, że trzeba to przepracować z drużyną.

20:30 – AGO ROGUE vs PRIDE

Co tu dużo mówić, pierwsze dwa tygodnie dla PRIDE w kalendarzu wyglądają strasznie, lecz wczoraj podjęli walkę z dużo lepszymi kompozycyjnie, jak i na polu zgrania 7more7 Pompa Team.

Meager i spółka pokazali jak się bronić i jeszcze prawie udało im się odwrócić ten mecz, ale niestety nie pozwalała na to drużyna przeciwna, która miała zbyt dobry teamcomp, żeby po 30 minucie dało się coś zrobić. Niestety dziś z AGO dałbym im małe szanse i myślę, że drugi tydzień skończą z wynikiem 0-4.