K1ck Neosurf przegrywa 0-3 w finale EU Masters!

lol ultraliga k1ck raxxo puki
Fot. K1CK

Jest to na pewno bardzo smutna wiadomość dla fanów, ale Polacy dali z siebie wszystko, pokazali świetną, piękną walkę do samego końca.

Tak jak Illuminar Gaming 2 lata temu, przegraliśmy 0-3, ale po trzech zaciętych mapach, dlatego i tak wielkie gratulacje dla naszych Orłów. IBo, Shlatan, Matisław, Puki Style, Raxxo, Delord — Jesteśmy z was dumni, mówię to w imieniu całej redakcji, jak i myślę wszystkich Polskich fanów, ponieważ wy, tak jak AGO Rogue, Erdote, Tabasko, Kashtelan, daliście nam cały miesiąc pełny esportowych wrażeń, emocji i tych smutnych, ale w większość bardzo pozytywnych. Akcja z ustawianiem zdjęcia Pukiego na profilowe pokazała moc polskiej społeczność to, że Polscy kibice są najlepsi na świecie, dumni po zwycięstwie i wierni po porażce.

Na koniec ukłony dla zawodników Team LDLC, ponieważ naprawdę zasłużyli na to zwycięstwo, także mieli ciężką drogę do trofeum, przeszli przez Giants, BTXL, RGO i na koniec wygrali z K1ck Neosurf, na pewno na wyróżnienie zasługuje Tynx, który błyszczał przez cały turniej, ale tak samo Bando, Vetheo, Hades, YellowStar — oni też mają za sobą miejscami wybojowy, ale bardzo dobry turniej.

Już nie mogę się doczekać Ultraligi, po czym kolejnej edycji EU Masters, ponieważ wiem, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa i latem z pewnością może być jeszcze lepiej!