W Europie SK, a w Ameryce TSM!

lol lcs tsm
Fot. Colin Young-Wolff / Riot Games

Niedawno jedna z amerykańskich drużyn LCS, TeamSoloMid ogłosiła swój roster na nadchodzący Summer Split!

Jednak podobnie jak w SK, sama organizacja dużo zmian w swoje dywizji LoLa nie zrobiła, jednak na moje są to bardzo znaczące zmiany, która mogą poprawić pozycje i grę samego TSM.

Pierwszą zmianą, o której się dowiedzieliśmy, był powracający do swojej byłej drużyny Doublelift, po nie udanym sezonie w Liquid i wielu własnych problemach, chociażby z czerpaniem przyjemności z gry i lekkim wypaleniu zawodowym. Miejmy jednak nadzieje, że uporał się on z problemami i będzie mógł wrócić na szczyt z TSM jak za dawnych lat.

Drugą dość ważną zmianą była wymiana leśnika. Dardoch opuścił drużynę i przeszedł do Team Dignitas, a w jego miejsce wszedł ich młody talent z akademii, Mingyi „Spica” Lu. Nie wiemy jeszcze, czy jest to zmiana na plus, czy minus, jednak dostał wielką szansę i mam miejmy nadzieję, że pokaże się z dobrej strony.

Reszta składu się nie zmieniła. Bjergsen pozostaje na środkowej alei, na górnej rządzić dalej będzie Broken Blade, a na supporcie zobaczymy Biofrosta.

Jak dla mnie bardzo dobry roster, który może ma szanse nawet powalczyć z C9.

Przypominamy, że jedyną drużyną, która pokonała chmurki w zeszłym splicie było właśnie TSM. A wy jak sądzicie? Mają większe szanse niż w poprzednim roku powalczenia o tytuł LCS?