2020 rokiem TSM? Predykcje na wiosenny split!

lol lcs liquid doublelift
Fot. Tina Jo / Riot Games
- Reklama -

Czy po sezonach dominacji Team Liquid ustąpi starym liderom?

2. Team Liquid

Impact
Broxah
Jensen
Doublelift
CoreJJ

- Reklama -

Tak naprawdę nie ma co dużo mówić o tej potężnej organizacji. W tym roku zamienili Xmithiego na Broxah, co wydaje się na pierwszy rzut oka super pomysłem. Pytanie tylko, czy Broxah da Liquid to czego potrzebują? Czy może Liquid zmieni swój styl gry pod tego europejskiego leśnika? Wiemy, że dla wielu drużyn to właśnie ta pozycja stanowi core drużyny. Reszta zespołu to Impact, który jest bardzo stabilny na swojej alei, a w dalszej fazie rozgrywki przynosi mnóstwo korzyści swojej drużynie. Innymi słowy Impact wprowadza dużo “impactu” w grę swojej organizacji.

Jensen -bez wątpienia jeden z najlepszych midlanerów LCS, tylko z nim jest taki problem że w samej lidze, nie gra wybitnie, a wyższe obroty włącza dopiero w playoffach lub ważniejszych turniejach, ale jest naprawdę dobrym i stabilnym zawodnikiem. Ich botlane to najlepsza dolna linia NA, czyli Doublelift legenda Ameryki i CoreJJ, który jest w nadal doskonałej formie co pokazał już chociażby podczas MSI. Liquid wyglada na naprawdę silna drużynę, jednak czy Broxah będzie potrafił zrobić tę sama robotę jaka robił Xmithie i przystosować się do nowego regionu?

  1. Team Solo Mid

Broken Blade
Dardoch
Bjergsen
Kobbe
Biofrost

Broken Blade – jaki ten gość jest dobry! Naprawdę nie wiem gdzie znajduje się jego ambicyjny sufit. Wierzę w niego że w tym splicie pokaże jaki jest cudowny i da sobie radę z każdym.

Dardoch to naprawdę dobry jungler, który może pomoc TSM w dotarciu na sam szczyt! Bjergsen jest najbardziej stabilnym midem Ameryki i spokojnym pretendentem do TOP1 tej pozycji w NA.

Kobbe to europejski strzelec, który znakomicie radził sobie w Splyce zdobywając jesienią doświadczenie na Mistrzostwach Świata. Dołącza razem z powracającym do TSM Biofrostem, który był jednym z najjaśniejszych punktów CLG ubiegłego sezonu!

Zapowiada się naprawdę gorący pojedynek na szczycie, ale mocno wierzę w TSM i w to ze mogą teraz być lepszą drużyną od samego, legendarnego już Teamu Liquid!

- Reklama -