Diablo Chairs rozwiązuje swoją dywizję League of Legends!

lol ul diablo chairs
Fot. Diablo Chairs

Po nieudanym roku w Ultralidze, gdzie nie dostali się oni do playoffów i odstawali mocno od innych drużyn przyszedł czas rozstania.

Zakończyli sezon trzeci Ultraligi z wynikiem 3-11, co tylko pokazuje że stanowili oni zdecydowanie tą dolna część tabeli.

Jak na razie właściciele organizacji, czyli firma Domator24 swoją przygodę z profesjonalną sceną, postanowiła zakończyć po bardzo nie udanych debiutach w lidze transmitowanej przez Polsat Games czy też w Polskiej Lidze Esportowej. W miejsce tego chcą wejść ze swoimi produktami w rynki innych krajów i zaangażować się bardziej w rozwój firmy.

Fot. Diablo Chairs

Ale nie traćcie nadziei bo mogą jeszcze na profesjonalną scenę powrócić! W samym oświadczeniu włodarze organizacji przekazują nam jak esport jest dla nich bardzo ważny, jednak na teraz po prostu maja ważniejsze cele do osiągnięcia.

Ostatniej spotkanie organizacji będzie miało miejsce podczas turnieju promocyjnego do 4 sezonu Ultraligi, po tym spotkaniu kontrakty graczy wygasną i będą mogli poszukać nowego domu.