EPL: NaVi budzi się ze snu!

csgo ESL Pro League NaVi S1mple
Fot. ESL

Pan ze zdjęcia w końcu ma powody do zadowolenia. Wczoraj wraz z NaVi zaliczyli swoje pierwsze zwycięstwo podczas 11 sezonu ESL Pro League.

ESL Pro League

BIG 1:2 Complexity

Moje wczorajsze przewidywania sprawdziły się co do joty. Mieliśmy bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie, ale to Complexity, mimo przewagi Niemieckiej formacji okazało się drużyną zwycięską. Warto wspomnieć, że tabele w Europejskiej formacji otwierał 16-Letni oBo, który ustrzelił 57 fragów.

NaVi 2:1 forZe

Byliśmy o włos od kolejnej porażki 0:2 drużyny NaVi. ForZe samo jednak pozbawiło się możliwości zakończenia meczu na drugiej mapie, seriami błędów po stronie TT. Nuke zakończył się zwycięstwem w dogrywce przez NaVi, a na trzeciej mapie, by dopiąć zwycięstwo, nie potrzebowali już dogrywki. Rosjanie mimo wczorajszej wygranej nadal zajmują ostatnie miejsce w grupie B.

Fnatic 2:1 North

W pojedynku zobaczyliśmy 3 wyrównane mapy, choć nie do przesady. Obydwie drużyny wygrały na mapach przeciwnika, więc wszystko rozstrzygnęło się na Mirage. Mapa ta przyniosła fnatic udaną pierwszą połówkę. Na rundę 16 wychodzili z zapasem 5 rund, co wystarczyło, by na spokojnie doprowadzić mecz do końca.

Flashpoint 1

MAD Lions 2:1 Copenhagen Flames

Duński pojedynek zakończył się tak, jak mogliśmy się tego spodziewać. Copenhagen Flames mocno weszło w mecz, dominując drugą połówkę na dd2 i doprowadzając do wyniku 1:0 na ich korzyść. Train to powrót starego MAD Lions za czasów Hundena. Totalna dominacja. Ich przeciwnicy nie mieli dosłownie nic do powiedzenia. Na to samo zapowiadało się na mapie decydującej, którą był nuke. Wyrównany początek nie przeszkodził jednak Lwom na odskoczenie rywalowi i dokończenie dzieła w ataku.

Gen.G 0:2 Chaos

Drugi pojedynek w ramach turnieju Flashpoint to pokaz słabości Gen.G. Pokazali zupełnie innego cs’a, aniżeli w meczu z EnVy. Poskutkowało to szybkim sprowadzeniem do parteru na obu mapach przez ekipę Chaos. Nie przeszkodził im również brak smooyi, który miał problemy z wizą. Jego zmiennik, Voltage, skończył serię z drugim wynikiem z drużyny.