PGL Major 2022: Wyniki drugiego dnia Majora w Antwerpii

PGL Major
Fot. PGL
- Reklama -

Zakończył się drugi dzień PGL Major 2022 w belgijskiej Antwerpii. Co działo się dzisiaj na najważniejszym turnieju w roku?

Wtorkowe zmagania na Majorze rozpoczęły się od starcia Spirit z Eternal Fire. Tutaj Rosjanie bez większych problemów rozprawili się z turecką formacją, wygrywając 16:11. W drugim meczu Bad News Eagles pokonało wynikiem 16:12 brazylijskie Imperial.

Następnie do gry przystąpili reprezentanci Complexity i Outsiders. W tym meczu formacja Jame’a miała spore problemy w pierwszej części gry, jednak w drugiej szybko domknęli spotkanie wynikiem 16:9. W międzyczasie Astralis po ogromnych męczarniach wygrało z MiBR 16:13.

- Reklama -

Następne spotkania rozgrywane były już w formacie BO3. W meczu o pozostanie na PGL Major 2022 IHC mierzyło się z Renegades. Po ciekawym spotkaniu lepsi okazali się Mongołowie, którzy wygrali 2:0 i wysłali Australijczyków do domu. Z kolei Vitality w meczu o bilans 3:0 grało z ForZe. Tam lepsi okazali się “Zywoo” i spółka, którzy wygrali 2:1 i zapewnili sobie awans do następnej fazy Majora.

Na koniec dnia 9Z zagrało z Team Liquid w drugim meczu drużyn z bilansem 0:2. “Shox” i spółka bez większych kłopotów pokonali południowo-amerykańską drużynę 2:0 i 9Z tak samo jak Renegades, musi wracać do domów.

Wtorek w Antwerpii zakończył mecz G2 z ENCE z dwoma Polakami w składzie. Niestety, mimo walki na wszystkich trzech mapach, to G2 okazało się lepsze i to oni awansowali dalej z bilansem 3:0.

- Reklama -