RMR: Anonymo o krok od Majora! Polacy pokonują Entropiq

Innocent Anonymo

Anonymo nie przestaje zaskakiwać podczas turnieju RMR Europe B. Po wczorajszej wygranej z G2 i wyrównanej walce z Players, dzisiaj Polacy pokonali Entropiq i są mecz od awansu na PGL Antwerp 2022!

Tym razem spotkanie Anonymo rozgrywane było na mapie Ancient. Polska formacja rozpoczęła po stronie broniącej, która na początku im się nie układała. Entropiq prowadziło w pewnym momencie nawet 6:1. Wtedy “Demho” i spółka jakby się obudzili, bo nagle Entropiq nie miało wstępu na żaden z bombsite’ów. Ostatecznie do przerwy to Polacy prowadzili 8:7.

Po zmianie stron Anonymo kontynuowało swoją świetną grę, powiększając prowadzenie do 12:8. Entropiq nie złożyło broni i szybko zbliżyło się do Polaków na zaledwie jeden punkt, jednak ci szybko zapewnili sobie punkt meczowy przy wyniku 15:12. “Forester” i spółka starali się jeszcze doprowadzić do dogrywki, ale świetna dyspozycja “Oskarisha” w 30 rundzie zapewniła Anonymo kolejną wygraną w turnieju RMR Europe.

Polacy w tym momencie mają bilans 2:1 i czekają na rywala w pierwszym meczu decydującym o awansie.