RMR: Anonymo pokonuje G2 w meczu otwarcia

innocent anonymo nip showdown

Niemożliwe stało się faktem! Anonymo w meczu otwarcia europejskiego RMR pokonało G2 i ma bilans 1:0!

Spotkanie rozgrywane było na polskiej mapie – Mirage. Polacy rozpoczęli po stronie terrorystów, a G2 zaczynało od bronienia bombsite’ów. Początek spotkania należał do formacji “Innocenta”, która sensacyjnie wygrała pierwsze sześć rund. W siódmej rundzie jednak G2 grało rundę force na desert eaglach, które okazały się za mocne.

Wygrana runda force obudziła formację Niko na dobre – G2 wygrało kolejnych sześć rund, wychodząc na prowadzenie 7:6. Na koniec pierwszej połowy obie drużyny zdobyły po jednej rundzie, schodząc na przerwę z wynikiem 8:7 dla G2.

Druga pistoletówka również wpadła na konto Polaków, którzy wygrali też rundę eco G2 i wyszli na prowadzenie 9:8. Wtedy jednak do głosu doszli zawodnicy G2, którzy bez problemów rozprawiali się z defensywą Polaków, wychodząc na prowadzenie 14:10. Anonymo jednak nie złożyło broni i zaczęło wracać do spotkania. Polacy wygrali 5 rund z rzędu i mieli punkt meczowy, którego jednak nie wykorzystali. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka.

W tej Polacy zaczęli po stronie CT, w której wręcz zniszczyli rywali, wygrywając trzy rundy. Po zmianie stron Polacy oddali tylko jedną rundę i wygrali 19:16.

W drugim meczu też doszło do sensacji – Bad News Eagles pokonali po dogrywce Entropiq.