ESL Pro League S15: x-kom AGO pokonuje Complexity w drugim meczu grupy D

f1ku ago csgo
fot. AGO
- Reklama -

Piętnasty sezon ESL Pro League dalej trwa. Dzisiaj w ramach drugiej kolejki grupy D x-kom AGO podejmowało Complexity. Po trzymapowym pojedynku, lepsi okazali się Polacy, którzy wygrali 2:1.

Dust 2

Spotkanie rozpoczęło się na Dust 2, który był wyborem x-kom AGO. Pierwsza połowa, którą Polacy rozpoczęli po stronie terrorystów wyglądała bardzo podobnie do wczorajszego meczu z Natus Vincere. Complexity bez większych problemów powstrzymywało praktycznie każdy atak Polaków, wygrywając do przerwy 12:3. Po zmianie stron polska formacja starała się wrócić do gry, jednak animuszu starczyło tylko na wygranie ośmiu rund.

Ancient

Drugą mapą był Ancient, który wybrali zawodnicy Complexity. Podopieczni “miniroxa” tym razem rozpoczęli po stronie CT, wygrywając pierwsze trzy rundy. Potem jednak do głosu doszli “Floppy” i spółka, którzy szybko zapewnili sobie wygraną pierwszej połowy wynikiem 8:7. Po zmianie stron AGO mimo przegrania rundy pistoletowej, pozwoliło rywalom tylko na zdobycie 3 punktów i zamknęło mapę rywala wynikiem 16:11.

- Reklama -

Vertigo

Spotkanie miało rozstrzygnąć się na Vertigo, które Polacy rozpoczęli jako terroryści. Mimo świetnego początku i prowadzenia 5:0, zawodnicy Complexity szybko doprowadzili do remisu. Końcówka pierwszej połowy należała jednak już do Polaków, którzy zakończyli ją wynikiem 9:6. Po zmianie stron, tak samo jak na poprzednich mapach, pistoletówka padła łupem amerykańskiej formacji. Nie przeszkodziło to jednak polskiej drużynie w zdominowaniu rywali i zamknięcia mapy wynikiem 16:12.

- Reklama -