ESL Pro League S15: x-kom AGO przegrywa z Natus Vincere

x-kom AGO CS:GO

W pierwszym spotkaniu grupy D 15 sezonu ESL Pro League x-kom AGO mierzyło się z Natus Vincere. Pomimo walki na drugiej mapie, Polacy ulegli ukraińsko-rosyjskiej formacji 0:2.

Dust 2

Furlan i spółka postanowili wybrać Dusta 2, którego zaczęli po stronie terrorystów. Spotkanie na “piaskach” zgodnie z oczekiwaniami od początku do końca przebiegało pod dyktando drużyny S1mple’a, która pozwoliła Polakom na wygranie tylko jednej rundy.

Mirage

Drugą mapą tego pojedynku był Mirage, który został wybrany przez Natus Vincere. Ku zaskoczeniu chyba wszystkich, początek spotkania należał do x-kom AGO. Polacy grając po stronie CT rozpoczęli od wyniku 7:0. Druga część pierwszej połowy należała jednak już do Na’Vi, które zmniejszyło stratę do tylko jednego punktu. Po zmianie stron, mimo przegranej pistoletówki, polska formacja powiększyła swoje prowadzenie na wynik 14:10. Wtedy jednak to Na’Vi przejęło inicjatywę, doprowadzając ostatecznie do dogrywki. W niej po niezwykle wyrównanej walce lepsi okazali się podopieczni B1ad3’a, którzy wygrali 37:34.

W drugiej kolejce Polacy zmierzą się z Complexity. Spotkanie to zostanie rozegrane w czwartek o 16:00.