FIFA 22: Eriksen w wersji FUT Fantasy do zdobycia za darmo przez błąd EA?

Eriksen FUT Fantasy FIFA 22
Fot. PLKD

Dziś wieczorem w FIFA Ultimate Team rozpocząć się ma promocja FUT Fantasy. Jak się jednak okazało, już od samego rana jedna z kart jest dostępna w grze.

Gracze, którzy zalogowali się do trybu FUT w godzinach porannych odkryli, że w ich klubach z niewiadomych przyczyn znalazła się karta FUT Fantasy Christiana Eriksena oceniona na 90. Wszystko wskazuje na to, że Graczom, którzy mieli Eriksena w klubie, EA podmieniło zwykłą kartę Duńczyka na wersję specjalną.

Jak informują kolejni gracze, nie tylko karty w klubie zostały podmienione. Również te, które znajdowały się na liście transferowej zamieniły się w wersję specjalną. To samo stało się z Eriksenem odzyskanym z “quicksellu”. Jednym słowem – każdy kto miał jakiegoś Eriksena w klubie, na liście lub w szybkiej sprzedaży, otrzymał jedną (lub więcej) kart ocenionych na 90.

Zdjęcie

Pojawienie się specjalnej wersji Duńczyka spowodowało również zamieszanie na rynku FUT. Praktycznie wszystkie złote karty Eriksena zniknęły z rynku, a ceny innych duńskich zawodników Brentfordu osiągnęły cenę maksymalną. Co jakiś czas pojawiają się również karty FUT Fantasy Eriksena, które można próbować “wysnajpić”.

Zdjęcie