FIFA 22: zaczynamy urodziny FUT

Urodziny FUT FIFA 22
Fot. EA Sports

W FIFA Ultimate Team rozpoczęła się promocja z okazji trzynastych urodzin tego trybu. W grze pojawiła się specjalna drużyna eventowa “Urodziny FUT”, nowe zadania i wyzwania.

Drużyna urodzinowa

Nowa promocja to oczywiście nowa drużyna eventowa. W tej urodzinowej znaleźli się m.in. Cristiano Ronaldo (94), Luis Suarez (93), Nuno Mendes (90) czy Jack Grealish (89). Jej pełny skład możecie znaleźć poniżej.

Zdjęcie

SBC i zadania tygodniowe

W wyzwaniach budowania składów pojawił się Henrikh Mkhitaryan, oceniony na 91. Za kartę Armeńczyka zapłacić trzeba około 230 tysięcy coins.

Zdjęcie

Z kolei w zdaniach tygodniowych do odblokowania jest inny zawodnik Romy – Tammy Abraham. Specjalna karta Anglika oceniona na 88 będzie do zdobycia przez najbliższy tydzień.

Zdjęcie

Wymiana Urodziny FUT

Podobnie jak podczas promocji świątecznej i “Przyszłych Gwiazd”, pojawiła się także opcja zbierania żetonów, które następnie będzie można wymienić na specjalne nagrody. To m.in. specjalne paczki, karty urodzinowe czy player pick, w którym do wyboru będzie piłkarz z pierwszej drużyny.

Nagroda za logowanie

Z okazji urodzin FUT, każdy gracz który zaloguje się do gry podczas trwania eventu, otrzyma niewymienną paczkę rzadkich piłkarzy.