Tarzan i Wadid oficjalnie opuszczają Griffin!

lol lck wadid
Fot. Colin Young-Wolff / Riot Games

W koreańskiej organizacji po przegraniu turnieju promocyjnego, który zakończył mecz przeciwko SANDBOX Gaming musiały nastąpić zmiany w składzie zawodników.

Sam Tarzan łączony jest z Chińska liga — LPL, a dokładniej z Vici Gaming lub IG. W Invictus, ma jednak nadal swoje miejsce Leyan, który pokazał się dobrze w Spring Splicie, jednak nie było jakiś większych fajerwerków z jego strony. Tarzan świetnie by pasował u boku takich zawodników jak TheShy, Rookie czy Puff. I z ogromną przyjemnością każdy z nas chciałby zobaczyć taki skład na Summer Split.

Vici nie miało zbyt dobrego sezonu w Chinach i zajęli dopiero 9 miejsce w tabeli. Z pewnością mogą oni szukać jakichś wzmocnień, a taki zawodnik jak Tarzan na pewno pomógłby im osiągnąć lepsze miejsca lub narzucone cele. Jednak trzeba pamiętać, że na razie to tylko plotka i trzeba cały czas brać pod uwagę sytuację z wirusem, co może utrudnić lub nawet uniemożliwić przejście byłemu junglerowi Griffin do Chin.

Odnośnie do Wadida nie ma jeszcze żadnych informacji do jego dalszej kariery, sam na jego Twitterze napisał, że bierze wszystko bardzo poważnie i na razie nie może nie nic powiedzieć, ale niedługo może dowiemy się, co będzie dalej z jego kariera, może powrót do Europy do jakieś Akademii? Może znów LCS?

Myślę, że ciężko mu odnaleźć jego faktyczny dom po G2. Spróbował swoich sił w Rouge, ale chyba do dziś wszyscy pamiętamy ten bardzo nieudany sezon, który zakończył się wynikiem 2-16 i 10 miejscem w tabeli z jego strony, jak i naszego rodaka Kikisa. Następnie epizod w FlyQuest, żeby na końcu wrócić do swojego domu- LCK. Z Griffin również się nie udało, nie udało się odratować tonącego statku, Griffin spadło, a sam on stracił kolejną drużynę. Trzymam za niego mocno kciuki i mam nadzieje, że odnajdzie w końcu drużynę i pokaże, na co go stać, tak jak kiedyś z G2, gdzie zdobyli półfinał Mistrzostw Świata!