FIFA 22: Karty RTTF już w grze – Bale, Fati i wiele ciekawych kart w paczkach

RTTF FIFA 22
Fot. EA Sports

W FIFA Ultimate Team rozpoczęła się nowa promocja związana z rozgrywkami europejskich pucharów. Do paczek trafiły karty Road To The Knockouts.

Road To The Final to kontynuacja promocji Road To The Knockouts, która bazowała na występach drużyn w fazie grupowej europejskich pucharów.

Wraz z jej startem, w grze pojawiło się kilkanaście kart Live, które będą ulepszać się w zależności od wyników drużyn w spotkaniach LM, LE i LKE.

W pierwszej drużynie RTTF znaleźć możemy naprawdę wiele ciekawych kart. Pośród nich są m.in. Sadio Mane (92), Kai Havertz (89), Gareth Bale (89), Marcos Llorente (88), Renato Sanches (88) czy legenda gry, Presnel Kimpembe oceniony na 87. Pełną drużynę RTTF możecie sprawdzić poniżej.

Zdjęcie

W wyzwaniach tygodniowych do zdobycia jest karta Lisandro Martineza w wersji RRTF UCL. By ją odblokować, trzeba wykonać 5 zadań, na które gracze mają dokładnie siedem dni.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „87 ŚO Y MARTÍNEZ 83 TEM 82 DRY 61 STR 87 OBR 80 POD 89 FIZ”

Jak działają upgrade’y kart RTTF

Karty RTTF będą ulepszać się wraz z postępem danej drużyny w rozgrywkach. Przykładowo, po wygraniu pierwszego meczu, karta otrzyma ulepszenie +1. Cały schemat ulepszania możecie zobaczyć na obrazku poniżej.

Zdjęcie
FOT. Ea Sports

Pojawił się również nowy tryb wyzwań towarzyskich “Droga do finału”, który jest powiązany z grupą zadań, za które z kolei można otrzymać paczkę za 100 tysięcy.

Zdjęcie
FOT. Ea Sports

Drużyna RTTF będzie dostępna w paczkach przez najbliższy tydzień.