IEM Katowice: Polak wśród najlepszych zawodników fazy play-in

Jedqr
Fot. Wisła All In Games! Kraków/ Łukasz Twardowski

Mimo że Wisła All In Games! Kraków pożegnała się już z IEM Katowice, to znalazł się chociaż jeden powód do radości. Grzegorz “jedqr” Jędras, zawodnik Wisły znalazł się w czołówce graczy fazy play-in.

Wisła All In Games! Kraków przygodę z IEM Katowice 2022 rozpoczęła od porażki z Ninjas In Pyjamas (12:16). W meczu o pozostanie w walce o awans na główny event Polacy podejmowali szwedzkie Fnatic. Niestety, mimo walki polska formacja uległa Szwedom i drugi rok z rzędu pożegnała się z Katowicami bez wygranej.

Spośród zawodników Wisły najbardziej wyróżnił się Grzegorz “jedqr” Jędras. Riffler polskiej ekipy każdą z trzech rozegranych map kończył z dodatnimi statystykami, co ostatecznie dało rating 2.0 na poziomie 1.15. Tym samym Polak znalazł się na szóstym miejscu w klasyfikacji zawodników z najwyższym ratingiem fazy play-in.

Zdjęcie
Fot. HLTV

Chociaż Wisła pożegnała się już z Katowicami, to o występ w Spodku walczy jeszcze trzech naszych rodaków – Olek “Hades” Miśkiewicz i Paweł “Dycha” Dycha z ENCE oraz Mateusz “mantuu” Wilczewski reprezentujący barwy OG.