FIFA 22: Jakub Moder z odwzorowaną twarzą w nowej aktualizacji

Jakub Moder FIFA 22
Fot. EA Sports

Wraz z nową aktualizacją do FIFA 22 EA dodało kilkadziesiąt nowych gameface. Wśród zawodników, którzy mają teraz odwzorowaną twarz znalazł się Jakub Moder.

Jakub Moder z gamefacem

Reprezentant Polski stał się ostatnio podstawowym zawodnikiem angielskiego Brighton, co nie uciekło uwadze EA. Kanadyjska firma szybko poprawiła gameface Polaka, który w końcu wygląda prawie jak na żywo. Poniżej możecie zobaczyć porównanie poprzedniego i nowego gameface’u Jakuba Modera.

Nowe twarze w FIFA 22

Szósta łatka do FIFA 22 dodała łącznie aż 24 nowe odwzorowane twarze. Oprócz Polaka, prawdziwą facjatę otrzymali także m.in. Manuel Locattelli (Juventus), Robin Gosens (Inter) czy David Raya (Brentford).

Nowe stroje

Nowa aktualizacja przyniosła ze sobą również stroje retro. Wśród drużyn, których retro stroje pojawią się w grze, są m.in. Inter, AC Milan, Chelsea czy Liverpool.

@futiconOK

Zmieniono również stroje dwóch drużyn Ekstraklasy – Lechii Gdańsk i Jagiellonii Białystok. W przypadku “Jagi”, zmieniono kolor stroju z białego na czarny. Z kolei na strojach gdańskiej Lechii pojawiły się logotypy sponsorów.

Dodano również herb związany z Apex Legends, a także taki, w którym znalazło się… legendarne okienko z błędami systemu Windows.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst