FIFA 22: Nadchodzą ulepszenia kart FUT Heroes?

FUT Heroes FIFA 22
Fot. EA Sports

Według niepotwierdzonych doniesień, wkrótce w FIFA Ultimate Team pojawić ma się nowa promocja, związana z kartami FUT Heroes.

Karty FUT Heroes pojawiły się w FUT dopiero w tej edycji i po za paroma wyjątkami, nie sprawiły wielkiej rewolucji w składach graczy. Głównym celem dodania ich do gry było wyróżnienie zawodników z przeszłości, którzy zdaniem EA nie zasłużyli wystarczająco na miano ikony. W ten sposób w grze pojawili się m.in. Abedi Pele czy David Ginola.

Jak donoszą leakerzy, EA ma w planach odświeżenie kart Bohaterów FUT, o co społeczność gry zabiegała od dłuższego czasu. Zdecydowana większość tych zawodników już dawno przestała być jakkolwiek użyteczna i obecnie karty Heroes służą głównie do przepalenia w SBC.

Nowa promocja pod nazwą FUT Hero Captains ma wyróżnić tych “Bohaterów FUT”, którzy byli kapitanami swojej drużyny bądź reprezentacji. Mają to być zupełnie nowe karty z nowymi statystykami. Wśród kart, które mogą się pojawić, są przede wszystkim Di Natale i wspomniani wcześniej David Ginola i Abedi Pele.

Nowa promocja podobno ma pojawić się po zakończeniu eventu Future Stars. Jednak tak jak pisaliśmy na początku, są to niepotwierdzone informacje. EA zaczęło zwalczać przecieki poprzez wypuszczanie fałszywych leaków, więc może być tak, że informacja o ulepszeniu kart Heroes jest właśnie jednym z nich.