IEM Katowice 2022: kiedy odbędzie się turniej, z kim grają Polacy, gdzie oglądać?

szpero wisła kraków wisła all in ESL Mistrzostwa Polski
Fot. Wisła Kraków / Wisła All In!

Kiedy Polacy grają na IEM Katowice 2022? Gdzie oglądać Wisłę Kraków? Jak kupić bilety? Na te oraz inne pytania odpowiadamy właśnie w poniższym tekście.

Kiedy rozpocznie się IEM Katowice 2022?

Wielkimi krokami zbliża się Intel Extreme Masters Katowice 2022, które rozpocznie się już 15 lutego i potrwa do 27 lutego. Co prawda główny turniej zaplanowano na dni 17.02-27.02, ale wcześniej przez dwa dni będziemy obserwować drużyny w fazie play-in, gdzie te powalczą o awans do Group Stage.

Z kim gra Wisła All in! Games Kraków?

W trakcie IEM Katowice 2022 zawodnicy Wisły All in! Games Kraków rozegrają minimum dwa spotkania. Pierwsze z nich będzie z Ninjas in Pyjamas, a jeżeli wygrają, to powalczą o awans do głównego turnieju. W przypadku porażki będą mieli jeszcze jedną szansę. Ich starcie zaplanowano na wtorek, 15.02.2022, na godzinę 11:00. Po ich stronie drabinki są jeszcze Copenhagen Flames oraz fnatic, więc na pewno Wiślacy zmierzą się też z którąś z tych ekip.

Gdzie oglądać Wisłę All in! Games Kraków?

Spotkania Wisły All in! Games Kraków na Intel Extreme Masters Katowice 2022 będziesz mógł oglądać w internecie, a dokładnie to kanale Twitch.TV od ESL. Prawdopodobnie będzie także polski stream, ale trzeba jeszcze poczekać na oficjalny link do niego. Przed spotkaniem jeszcze zaktualizujemy wiadomości o tym, więc czytaj nas na bieżąco!

Jaka jest pula nagród na IEM Katowice 2022?

W trakcie IEM Katowice 2022 aż 24 drużyny powalczą o łączną pulę nagród wynoszącą 1 000 000 dolarów. 16 ekip na starcie znajduje się w play-inach, skąd tylko osiem najlepszych dostanie się do głównego turnieju, gdzie już czeka na nie osiem topowych ekip. Największą szansę na wygraną ma Natus Vincere, ale czy s1mple i spółka raz jeszcze sięgną po wygraną?