FIFA 22: Milik w nowej drużynie tygodnia

TOTW 21 - EA

W FIFA Ultimate Team pojawiła się nowa drużyna tygodnia, sygnowana numerem 21. A w niej znaleźli się m.in. Manuel Neuer czy Arkadiusz Milik!

Nowy TOTW wygląda o wiele lepiej, niż zeszłotygodniowy. Wśród wyróżnionych zawodników znaleźli się nie tylko Neuer i Milik, ale też i Marco Asensio, Denis Zakaria, Jordi Alba czy Kalidou Koulibaly. Wyróżnionym zawodnikiem został obrońca Bayeru Leverkusen – Jonathan Tah. Pełny skład nowej drużyny tygodnia znajdziecie poniżej.

Srebrne gwiazdy

W wyzwaniach tygodniowych do odblokowania jest pomocnik Gil Vicente – Pedrinho, oceniony na 74. Za wykonanie trzech wyzwań oprócz karty Portugalczyka otrzymujemy także kolejny żeton “Wymiana Przyszłych Gwiazd”. Na odblokowanie “srebrnej gwiazdy” mamy tydzień, a z kolei żetony będzie można wymieniać od piątku.

W SBC natomiast pojawiło się ciekawe wyzwanie, w którym odblokować można “Paczkę z niespodzianką”. Do trafienia w niej są wszystkie karty “Winter Wildcards”, “TOTY Honourable Moments” i “Future Stars”. Koszt takiego wyzwania to około 60 tysięcy monet.