G2 Esports wraca na tron? Przełamanie Vitality w czwartej kolejce!

lol lec g2 esports jankos
Fot. Michal Konkol / Riot Games
- Reklama -

G2 Esports wygrało z SK Gaming i powoli wraca do czołówki LEC. Team Vitality z kolei wreszcie się przełamało – podsumowanie czwartej kolejki LEC!

G2 Esports wraca na tron

W piątek rozegrana została czwarta kolejka League of Legends European Championship. W drugim tygodniu zmagań rywalizacja zaczęła się od meczu Misfits Gaming. MG dość gładko pokonało exceL, następnie fnatic rozprawiło się z Astralis i mogliśmy przejść do starcia SK Gaming z G2 Esports. Samuraje przejechali się po SK Gaming, kontrolując przebieg starcia od pierwszej minuty.

Na koniec dnia czekały na nas dwa hitowe starcia. Najpierw Team Vitality zmierzyło się z Team BDS, a później Rogue z MAD Lions. VIT w pierwszym tygodniu skończyło zmagania na bilansie 0-3, więc Perkzowi i spółce szczególnie zależało na przełamaniu się w tym spotkaniu. Te co prawda przyszło, ale na pewno nie można powiedzieć, że superteam poradził sobie dość gładko, bo długo się męczył z rywalami. Na koniec dnia jeszcze Rogue ograło MAD Lions po świetnym widowisku!

- Reklama -

Team Vitality vs. G2 Esports

W sobotę czeka nas m.in. spotkanie Team Vitality z G2 Esports, a więc największy hit tego dnia. Samuraje zmierzą się z superteamem, który ewidentnie sobie nie radzi. Do tego będzie to rywalizacja nowej drużyny Perkza z jego byłym składem. Kto wyjdzie z tego starcia górą?

Harmonogram sobotnich meczów LEC:

  • 17:00 SK Gaming vs. exceL
  • 18:00 MAD Lions vs. Astralis
  • 19:00 Team BDS vs. Rogue
  • 20:00 Misfits Gaming vs. fnatic
  • 21:00 Vitality vs. G2 Esports
- Reklama -