Poznajcie nową bohaterkę Zeri!

Już niebawem w grze pojawi się nowy strzelec – Zeri!

Zeri to bohaterka, która zawita Summoner’s Rift już w styczniu! Dotychczas wszelkie informacje o niej były jedynie plotkami, jednak kilkanaście godzin temu, oficjalnie Riot Games potwierdził wydanie nowej bohaterki. 

Co o niej wiemy?

Tak naprawdę niewiele, ponieważ gracze otrzymali jedynie splashart nowej bohaterki. Z wpisów Riotu dowiadujemy się, że Zeri to strzelec na dolną aleje. Riot uchylił rąbka jej lore, z którego dowiadujemy się, że pochodzi ona z Zaun. Społeczność spekuluje, że więcej informacji otrzymamy 7 stycznia, czyli dokładnie wtedy, gdy rozpocznie się sezon 12. Najprawdopodobniej niebawem pojawi się na serwerach PBE, gdzie poznamy bliżej jej umiejętności.

Zamieszanie z lore?

Twórcy gry wydając tak wiele bohaterów w krótkim czasie nieźle namieszkali w historiach bohaterów (nawet tych najstarszych). Momentami nawet największy fan może pogubić się w opowieściach prosto z Summoner’s Rift. W końcu, w tym momencie Riot musi walczyć o oryginalność każdej postaci, tak aby była atrakcyjna dla przyszłego gracza. O Zeri wiemy, że pochodzi z Zaun, a jej mocą jest elektryczność.

Otrzymamy również nowego supporta?

Gracze już w listopadzie plotkowali o nowym strzelcu, jednak w ich „przeciekach” pojawiał się dodatkowo nowy wspierający, który ma pojawić się tuż po Zeri. Wydanie nowego supporta jest bardzo możliwe patrząc wstecz na Xayah i Rakana czy Luciana z Senną. Być może będzie to nowe spojrzenie na dolną aleje?