Riot Games ujawnia najnowszego agenta w Valorancie!

valorant, riot games,

Pomyłka ze strony Amazon Prime Gaming, okazała się niespodzianką dla graczy Valoranta. W produkcji Riot Games zapowiedziany został nowy agent!

Neon – nowa agentka w Valorancie

Amazon Prime Gaming przypadkowo wypuścił grafikę przedstawiającą filipińską agentkę, którą natychmiast usunął, gdy zorientował się w swojej pomyłce. Informacja szybko obiegła świat, co przyczyniło się do wystosowania ogłoszenia na Twitterze, dotyczącego nowej postaci, przez Riot Games.

Pochodzenie postaci

Bohaterka wywodzi się z Filipin. Wewnętrznie została nazwana sprinterką, co potwierdza grafika. Jej pochodzenie z pewnością cieszy Filipińczyków. W tym kraju Valorant prężnie się rozwija, bowiem zespół Team Secret, wywodzący się właśnie z Filipin, brał udział w zeszłorocznym turnieju Valorant Champions 2021 w Berlinie i nie poradził sobie aż tak źle.

Do tej pory nie mamy oficjalnych informacji dotyczących zestawu jej umiejętności w grze. Jej cechą charakterystyczną będzie szybkość, na co wskazują buty do biegania. Internauci spodziewają się umiejętności opartych na sprincie lub błyskawicach. Pewne jest jednak to, że dzięki jej mocą, dynamika i mechanika gry mają być jeszcze intensywniejsze.

Więcej informacji na temat agentki Neon dowiemy się z pewnością w kolejnych tygodniach!