Team BDS ogłosiło swój skład w LEC 2022!

lol eu masters kc cinkrof
Fot. Ultraliga / Radosław Makuch

Nowa organizacja i nowe twarze na europejskiej scenie lola! Znamy już oficjalny skład Team BDS w LEC 2022!

Najpierw do drużyny dołączyli GrabbZ jako główny trener oraz Duffman jako główny analityk. Obydwaj opuścili G2 Esports w tym roku, by spróbować swoich sił w całkowicie nowej organizacji.

Wczoraj do zespołu dołączyli zawodnicy. Wśród nich pojawił się polski leśnik, którego każdy powinien kojarzyć. A jest nim Cinkrof! Grał on wcześniej w Ultralidze, a ostatni sezon spędził w LFL (francuska liga). Grając w barwach Karmine Corp, wygrał letnią edycję EU Masters 2021.

Zobacz też:   CaPs w G2 Esports przez kolejne 4 lata? Znamy cały skład na 2022!

Na topie pojawił się Adam, który zaliczył świetny debiut w LECu w barwach Fnatic. Udało mu się pojechać na tegoroczne Worldsy, co nie każdemu się udaje. Na midzie będzie grał NUCLEARINT, który wcześniej grał w Schalke 04. xMatty oraz LIMIT przejmą botlane. Strzelec był zawodnikiem Karmine Corp, w którym grał razem z Cinkrofem. Support tak samo, jak midlaner, został wzięty z Schalke 04.

Muszę przyznać, że skład zaprezentowany nam przez Team BDS wygląda bardzo solidnie na papierze. Czy mają szansę zaskoczyć nas w nowym roku? Oczywiście, że mają. Czy to zrobią? To już się okaże za niecały miesiąc, bo LEC 2022 startuje 14.01!