Kolejny Super Team w LEC? Vitality ogłosiło swój skład na 2022!

LOL LEC Vitality Selfmade
Fot: Michal Konkol/Riot Games
- Reklama -

Oficjalnie znamy już skład Vitality na sezon 2022! Zapowiada się kolejny Super-Team. Czyy tym razem taka mieszanka wybuchowa wypali?

Jak prezentuje się skład tej francuskiej organizacji? W lesie, bez zmian pozostaje Selfmade, a na supporcie Labrov, kto do nich dołączy? Na topie zagra Alphari, na midzie Perkz, a rola ADC przypadła Carzzy’iemu. Patrząc na te osobowości można łatwo stwierdzić, że ten roster będzie albo wielkim sukcesem, albo wielkim rozczarowaniem.

Vitality większych sukcesów nie odnosi już od dawna. Najważniejszym rokiem w historii tej drużyny był 2018. Wtedy zajęli 3 miejsce w EU LCS i dostali się na Worldsy. Niestety odpadli wtedy w grupie, a po powrocie nie było już tak kolorowo. VIT eksperymentowało i zmieniało regularnie graczy, podmieniało ich ze swoim academy teamem, ale zawsze lądowali w dolnej części tabeli. Czasem udawało im się dostać do play-offów, ale odpadali zazwyczaj w pierwszej rundzie. Czy nowy roster odmieni losy francuskiej organizacji? W ubiegłym splitcie mieli to zrobić Selfmade i Crownshot

- Reklama -
Zobacz też:   Znamy skład DWG Kia na sezon 2022!

LEC rusza już 14 stycznia, a my nadal nie znamy składów większości drużyn. Jednak patrząc na to co wyrabiało się w trakcie tego offseasonu możemy spodziewać się większej ilości takich wybuchowych mieszanek. Jaki będzie tego efekt? Tego dowiemy się za kilka miesięcy, ale zapowiada się bardzo ciekawy początek 2022 roku.

- Reklama -