Sklep Punktów Prestiżu nadchodzi!

lol teemo
Fot. Riot Games

Nadchodzący sklep Punktów Prestiżu umożliwi wymianę zebranych punktów na fenomenalne nagrody!

Co rok nadchodzi pora, gdy Riot Games umożliwia zakup nagród za Punkty Prestiżu. Jeśli nie zdobyliście sto punktów na zakup jednej z prestiżowych skórek – będziecie mieli okazję zakupić inne również ciekawe nagrody!

Sklep ostatniej szansy

Sklep, który pojawi się 9 grudnia 2021 r. będzie oferował sporo przedmiotów, które ubarwią niejedno konto. Do wyboru będziemy mieli prestiżowe skórki wydarzeń, które dostępne były podczas wydarzeń w 2020 i 2021 roku. Co najważniejsze nie będą zawierały ikon ani ramek.

Lista dostępnych skórek podczas wydarzenia sklep ostatniej szansy.
Fot. Riot Games

Jeśli dysponujecie niewielką ilością punktów, Riot Games umożliwi również zakup ikon, których cena to 5 Punktów Prestiżu. Ikony będą w tematyce wydarzeń, które pojawiały się od 2019 roku.

Lista dostępnych ikon podczas wydarzenia sklep ostatniej szansy.
fot. Riot Games

Może się wymienimy?

Może być też tak, że nie chwyci was za serce żadna z dostępnych skórek czy ikon, dlatego twórcy gry dodali opcję wymiany. Kosztująca 50 Prestiżowych Punktów – Torba z Różnościami sama wybierze jakie skórki otrzymacie.

fot. Riot Games

Mamy nadzieję, że sklep punktów prestiżu ubarwi wasze konta, a wejście w Nowy Rok będzie jeszcze bardziej stylowe niż zazwyczaj. Udanych łupów!