Debiut Pashy na gali High League 2. Jarząbkowski zawalczy w oktagonie!

csgo pasha biceps team liquid
Fot. Wojtek Maślanka

O tym, że Pasha ma walczyć w MMA mówiło się już od dłuższego czasu. Teraz jednak sprawy wydają się nabierać tempa i zobaczymy go na High League!

Debiut byłego profesjonalnego zawodnika Counter Strike’a na gali High League.

Jarosław ,,pashabiceps” Jarząbkowski ma stoczyć swoją pierwszą w życiu walkę na gali High League już w lutym 2022. Początkowo proponowano mu pojedynek z Kacprem Błońskim na FAME MMA, lecz odmówił, z uwagi na różnicę wagi. Nieoficjalnie dowiadujemy się, że Jarosław podczas drugiej edycji gali ma stoczyć walkę z nieznanym nam dzisiaj przeciwnikiem.

Jarosław Jarząbkowski dla niewtajemniczonych

Pashabiceps był częścią słynnej polskiej grupy graczy Golden Five, która była prawdopodobnie jedną z najbardziej utytułowanych drużyn w Counter-Strike’u i znajdowała się na szczycie pod względem zarobków. Obecnie jest streamerem w Team Liquid. Umiejętności komunikacji i technika grania, stawiają jego osobowość na bardzo wysokim poziomie. Jedną z ciekawostek jest to, że mężczyzna posiada swoje własne naklejki z autografem w Counter Stike’u

Dokładnie 5 lutego były specjalista CS:GO wkroczy do oktagonu. Jak myślicie kto będzie jego oponentem? Z pewnością niedługo się przekonamy!