FIFA 22: TOTGS wystartuje już w ten piątek? Nowy event w grze!

W kodzie gry pojawiły się karty TOTGS. W związku z tym, prawdopodobnie już w piątek rozpocznie się promocja TOTGS.

Jak poinformował na Twitterze Taktyk, w kodzie gry znalazły się karty Drużyny Fazy Grupowej. W tym roku oprócz kart z Ligi Mistrzów i Ligi Europy otrzymamy również karty z nowopowstałych rozgrywek – Ligi Konferencji UEFA.

Czym jest promocja TOTGS?

Team Of The Group Stages to drużyna najlepszych zawodników fazy grupowej Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji. Karty specjalne otrzymają zawodnicy, którzy zdaniem EA najlepiej zaprezentowali się w fazie grupowej europejskich rozgrywek. Promocja ta pojawia się w grze od FIFY 16, a w przeszłości karty TOTGS otrzymali m.in. Robert Lewandowski, Leo Messi czy Neymar.

FIFA 21 - TOTGS - Drużyna fazy grupowej - FIFA - Ulitmate Team, Poradniki,  Recnzje, Informacje

Kto może otrzymać karty TOTGS?

W tym roku na takie wyróżnienie zasłużyli m.in. Sebastian Haller (Ajax), Robert Lewandowski (Bayern), Christopher Nkunku (RB Lipsk), Cristiano Ronaldo (Manchester United), Patson Daka (Leicester), Victor Osimhen (Napoli) czy Harry Kane (Tottenham).

Kiedy rozpocznie się nowa promocja?

Wnioskując po tym, że karty Signature Signings znikną z paczek już dzisiaj, to promocja Team Of The Group Stages prawdopodobnie zacznie się w piątek o godzinie 19.