Hearthstone Karczemna Bójka – Najlepsza dwójka

Najlepsza Dwójka HS
Fot. Blizzard Entertainment

W tym tygodniu Blizzard przygotował kolejną Bójkę, w której musimy złożyć własną talię. Zadanie jest ułatwione, ponieważ wystarczy wybrać najlepszą dwójkę.

Najlepsza Dwójka – wprowadzenie

W tej Karczemnej Bójce dostępna jest ogromna ilość kombinacji. Wybierając dwie karty do swojej talii, dostajemy po 15 kopii. Możemy skorzystać z wszystkich dostępnych klas. Karczemna Bójka Najlepsza Dwójka rozgrywana jest w formacie Dzicz. Tworząc talie, pamiętaj, że możesz użyć wszystkich kart dostępnych w grze. 

Kicoskoczek
Fot. Blizzard Entertainment

Celem rozgrywki jest zbudowanie silnych kombinacji za pomocą dwóch kart. Decydując się na agresywną talię, możemy przechylić szalę zwycięstwa już w pierwszych turach. Możliwość zagrywania tych samych kart wielokrotnie pozwala tworzyć bardzo silne kombinacje. 

Zobacz też:   Hearthstone Karczemna Bójka - Bitwa o Tol Barad

Strategia gry

Jeżeli chcesz jak najszybciej zwyciężyć i odebrać darmowy pakiet to warto zdecydować się na kombinację kart, która da Ci przewagę w pierwszych turach. 

Przykładowo może to być: 

  • Kicoskoczek + Krok w cień
  • Kapitan Południowych Mórz + Kaprawe Oczko
  • Naganiacz mechów + Tygrys metalozębny
  • Pustynny zając + Obrót

Te propozycje nastawione są na jak najszybszą kontrolę stołu oraz zmaksymalizowanie obrażeń w początkowych turach.

Jeśli interesuje Cię wolniejsza rozgrywka, możesz spróbować następujących kombinacji: 

  • Naturalizacja + Wyrocznia Światłozimnych
  • Lodowy Blok + Lodowa lanca
  • Płatnerz + Młyniec

Te dwójki kart nie zapewnią nam wielu zwycięstw, lecz mogą być ciekawą propozycją dla graczy, którym zależy na nieoczywistych rozwiązaniach. 

Historia Karczemnej Bójki

Najlepsza Dwójka pojawia się w grze dopiero po raz drugi. Wcześniej mogliśmy wypróbować ją 11 maja 2016 roku. Ciekawostką jest, że 16 maja 2018 roku ta bójka pojawiła się w grze w formacie standardowym. 

Za wygraną dostajemy pakiet z roku Fenixa.