World War 3 – zamknięta beta już 25 listopada!

world war 3 beta press kit
Fot. The Farm 51
- Reklama -

World War 3, czyli gliwicka odpowiedź na Battlefielda i Call of Duty wraca z nową zawartością gry, zwiastunami oraz zamkniętą betą!

Czym jest World War 3?

World War 3 to wieloosobowa taktyczna strzelanka, w której przenosimy się w niedaleką przyszłość do tytułowego globalnego konfliktu zbrojnego. W grze znajdziemy wiernie i realistycznie odtworzone lokacje miast z całego świata. Podczas rozgrywki dane nam będzie walczyć o zwycięstwo na mapach opartych na prawdziwych miejscach, takich jak Warszawa, Moskwa, Berlin czy Smoleńsk.

Twórcy gry poświęcili wiele uwagi autentycznemu uzbrojeniu wojskowemu. W nasze ręce autorzy oddają cały arsenał broni, akcesoriów wojskowych oraz olbrzymią gamę pojazdów. Gracze mają możliwość modyfikowania dodatków do broni, skórek, kamuflażu, malowań oraz sprzętu taktycznego. Całość została okraszona ultra realistycznymi animacjami, które pozwalają wczuć się w rolę żołnierza na polu bitwy.

- Reklama -

Pogromca Battlefield 2042?

Premiera wczesnego dostępu do gry miała miejsce na platformie Steam w 2018 roku. Przez wielu produkcja natychmiastowo została określona jako pogromca serii gier Battlefield czy Call of Duty. Przez krótką chwilę tytuł królował nawet w liście bestsellerów platformy Valve.

W dniu premiery zamkniętej bety WW3 gra znowu ma przed sobą olbrzymią konkurencję. We wrześniu premierę miała najnowsza odsłona Call of Duty: Vanguard, a zaledwie tydzień temu, bo 19 listopada światło dziennie ujrzał Battlefield 2042.

Premiera gry w tle debiutów konkurencyjnych gier AAA mogłaby wydawać się błędem. Wszystko jednak wskazuje na to, że w tym przypadku będzie inaczej. Zarówno Battlefield, jak i najnowszy CoD zbierają… fatalne oceny i recenzje. BF2042 stał się dziewiątą najgorzej ocenianą grą w historii Steama. Fani FPS’ów z entuzjazmem i nadzieją spoglądają w stronę produkcji gliwickiego studia The Farm 51.

Zamknięty Beta Test

Zamknięte Beta Testy gry World War 3 rozpoczną się 25 listopada 2021. Aby wziąć udział w ZBT, należy zakupić jeden z czterech pakietów zamkniętej bety. Zestawy w cenie od 14.99$ do 299.99$ oferują dostęp do samej gry, ale także do karnetu bojowego i zawartość dodatkową. Głównie są to dodatki estetyczne, m.in. skórki i emblematy do broni oraz pojazdów dostępnych w grze.

Wszelki postęp gry zostanie usunięty w momencie premiery gry. Swój dostęp do Zamkniętej Bety możecie uzyskać na oficjalnej stronie gry World War 3.

Esport w WW3?

Mimo że oficjalnie nie wiemy nic o scenie oraz przyszłości tytułu w esporcie Farma daje fanom wirtualnych sportów wielkie nadzieje. Już w maju tego roku twórcy gry podkreślali, że esport jest bardzo ważnym elementem strategii rozwoju gry. W samej grze znajdziemy kilka trybów rozrywki z potencjałem esportowym. W środowisku krążą plotki o potyczkach nawet do 40 graczy jednocześnie!

- Reklama -