Hans sama wylatuje do NA – dołączy do Team Liquid

Hans sama League of Legends Team Liquid
Fot: Michal Konkol/Riot Games

Kolejna gwiazda LEC przechodzi do LCS. Tym razem to Hans sama, który dołączy do drużyny z Bwipo i zajmie pozycję ADC w Team Liquid.

Ten offseason zdecydowanie zapewnia nam sporo rozrywki. Znani europejscy gracze przenoszą się do Stanów, a niektórzy mają stamtąd wrócić. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Inspired przenosi się do Evil Geniuses, a dzisiaj poznajemy plany kolejnego gracza Rogue – Hans-sama.

Hans sama zaczynał swoją karierę we francuskich drużynach. W LEC zadebiutował z Misfits Gaming, a w 2019 roku przeniósł się do Rogue. Znany jest ze swojego zamiłowania do gry Dravenem, ale niejednokrotnie pokazywał, że jego champion pool jest całkiem spory. Równie dobrze potrafił zagrać Kalistą czy Ashe.

Hans sama będzie szansą na zwycięstwo?

Ten francuski gracz rozwijał się z sezonu na sezon, mogliśmy oglądać jak z nieokrzesanego, młodego gracza zmienił się w światowej klasy ADC. Świetnie zaprezentował się na tegorocznych Worldsach, bo pokonanie byłego mistrza świata – LWX z FunPlus Phoenix jest już jakimś osiągnięciem. Może właśnie dlatego zaczęły się nim interesować organizacje z USA. Nadchodzący sezon Hans sama spędzi – tak jak Bwipo – w amerykańskiej drużynie Team Liquid. Czy zwerbowanie europejskich graczy zapewni tej drużynie tytuł mistrzów LCS? Tego nie możemy być pewni, ale z pewnością daje im to pewne nadzieje. W końcu nie bez powodu tyle drużyn decyduje się na importowanie graczy, prawda?