League of Legends patch 11.23 – witajcie w przedsezonie!

Kawiarniany Cukiereczek Sivir
Fot. Riot Games
- Reklama -

Patch 11.23 – jakie nowości nas czekają? Przedsezon 2022 można uznać za oficjalnie rozpoczęty!

Mimo iż wygląda niewinnie, wcale taki nie jest! Przed nami wiele znaczących zmian, dzięki którym lepiej zaadaptujemy się do nadchodzącego wielkimi krokami sezonu 12. Co musicie wiedzieć o patchu 11.23? To dosyć sporty patch, który wprowadza mnóstwo zmian, ale i przynosi nagrody.

Większa, ale czy lepsza dżungla?

O nowych Smokach już trochę wspominaliśmy, jednak czas na konkrety. Co najważniejsze, Riot podwoił szansę na pojawienie się nowych obiektów, jednak tylko na czas trwania patcha 11.23. Ma to na celu bliższe zapoznanie się z Smokami oraz poznanie ich wspaniałych możliwości.

- Reklama -
Fot. Riot Games
Fot. Riot Games

Pierwsze uderzenie nowej aktualizacji

Jako runową nowość otrzymujemy Pierwsze Uderzenie, która głównie skierowana jest dla bohaterów o dużym zasięgu oraz zabójców. Jej działanie jest bardzo proste – gdy uderzycie przeciwnika jako pierwsi otrzymacie ogromne premie złota i obrażeń. O pozostałych runach mówiliśmy już nieco więcej w poprzednim artykule.

“Trafienia wrogiego bohatera atakami podstawowymi lub umiejętnościami w ciągu 0,25 sek. od rozpoczęcia walki dają 5 szt. złota i na 3 sek. przyznają Pierwsze Uderzenie, dzięki któremu zadajesz 10% dodatkowych obrażeń przeciwko bohaterom i otrzymujesz 100% (70% w przypadku bohaterów walczących z dystansu) zadanych dodatkowych obrażeń w postaci złota (25-15 sek. czasu odnowienia na poziomach 1-18).”

Jeszcze więcej strategii

Dość kontrowersyjnym pomysłem było wprowadzenie nagród za cele, które wymyślił Riot Games. Mimo wszystko jak twórcy pomyśleli – tak zrobili. Od teraz będziemy mieli szansę wygrać przegraną grę! Jeśli system wychwyci, że jedna z drużyn ma znaczące straty do drugiej pozwoli nam realizować cele, które obdarują nas złotem.

patch 11.23
Fot. Riot Games

To jeszcze nie wszystkie zmiany, jakie pojawią się w Przedsezonie 2022! Patch 11.23 jest naprawdę bardzo obfity, dlatego aby Was nie zanudzić wyczekujcie drugiego artykułu, który przygotuje Was jeszcze lepiej na nadchodzące rozgrywki. Dla ciekawskich – odsyłam po więcej informacji na oficjalny blog Riot Games.

- Reklama -