Pridestalkr dołączy do Golden Guardians?

Pridestalkr
Fot. Schalke 04

Pridestalkr powraca, aby podbić LCS! Według niepotwierdzonych informacji ma zagościć miejsce w Golden Guardians.

Milo “Pridestalkr” Wehnes dał poznać się w 2016 roku jako wyśmienity gracz Rengara. Od tego czasu jego kariera bywała kręta, jednak Milo wciąż rozwija swoją karierę i według nieoficjalnych informacji dołączy do Golden Guardians w 2022 roku.

Trochę historii

Pridestalker rozpoczął karierę w 2016 roku pod skrzydłami Vodafone Giants, gdzie chwilowo grywał na hiszpańskiej scenie. Dopiero w Misfits Academy wraz z ekipą zakwalifikował się EU LCS, pokonując Schalke 04, którzy byli faworytami.

W 2017 roku jungler dołączył do TEAM ROCCAT, jednak tam rozpoczęły się olbrzymie problemy. Finalnie, nie zakwalifikowali się nawet do play-offów. Po krótkiej przygodzie w ROCCAT odnalazł swoje miejsce w Schalke 04. Mimo niebieskich barw, również tam nie udało się Milo osiągnąć upragnionego sukcesu.

Golden Guardians – kim są?

Amerykańska organizacja, która pojawiła się na scenie w 2019 roku. Aktualnie zespół składa się z graczy pochodzenia amerykańskiego i kanadyjskiego, co mogło znacząco przełożyć się na słabe wyniki w LCS. Patrząc na historię, można zauważyć, że zespół za każdym razem zajmował niemalże ostatnie miejsca. W 2021 roku już znacząco wyniki przełożyły się na nastroje graczy, więc z tego względu nastąpi najprawdopodobniej wymiana graczy.

NA przyszłością esportu?

Amerykańskie organizacje z przykładnością poszukują importów, głównie z Europy dla swoich zespołów. Tegoroczny sukces Cloud9 na Mistrzostwach Świata umocnił sytuację zespołów zza oceanu dając im nową nadzieję. Kogo jeszcze ujrzymy w niedalekiej przyszłości jako członka jednej z amerykańskich organizacji?