Sezon 11- ostatnia szansa, aby podnieść swoją rangę!

victorious blitzcrank
Fot. Riot Games

To już koniec sezonu 11! Pozostało zaledwie kilkanaście godzin, aby poprawić swoje rangi!

Rok 2021 w świecie League of Legends był niezwykle intensywny. Od twórców gry otrzymaliśmy nowych bohaterów, nowe tryby rozrywkowe oraz serial Arcane, który rozczula nawet najtwardszych zawodników. Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy! Sezon 11 zakończy się 16.11.2021 roku o godzinie 0:01.

Nagrody, które otrzymamy

Riot przyzwyczaił nas do licznych nagród, które zyskujemy wraz z ukończonym sezonem. W tym roku jest podobne, gdyż za poziom Złota lub wyżej otrzymamy Zwycięskiego Blitzcranka. Musicie pamiętać – żeby otrzymać zwycięską skórkę, należy mieć poziom honoru na co najmniej 2. poziomie. Warto być honorowym, ponieważ również za to Riot obdarowuje graczy nagrodami.

NAGRODY ZA 3. POZIOM HONORU

  • Kapsuła Honoru Poziomu 3. na Koniec Sezonu (zawiera 1 losową skórkę totemu + 3 odłamki kluczy)

NAGRODY ZA 4. POZIOM HONORU

  • Kapsuła Honoru Poziomu 4. na Koniec Sezonu (zawiera 1 losową skórkę totemu + 1 losową trwałą emotkę + 3 odłamki kluczy)

NAGRODY ZA 5. POZIOM HONORU

  • Kapsuła Honoru Poziomu 5. na Koniec Sezonu (zawiera 1 losową skórkę totemu + +1 losową trwałą emotkę + 6 odłamków kluczy)

Czas na wspominki

Sezon 11 jeszcze bardziej rozwinął League of Legends pod pozytywnym względem. Gracze po wielu latach męki z problemami klienta, otrzymali całkowicie nowego klienta, który zmieści naprawdę wiele informacji. Sporą kontrowersją odbiła się decyzja o wyłączeniu czatu ogólnego, co ma na celu uspokoić rosnącą toksyczność w grze. Od niedawna zmieniono system nagród z Prime Gaming, dzięki czemu za niewielką cenę dostajemy aż tak wiele. Rok 2021 był również falą nowych bohaterów, którzy pojawiali się w naszych grach bardzo dynamicznie.

To ostatnie godziny, aby wbić swoją wymarzoną rangę. Trzymamy za Was kciuki i widzimy się w sezonie 12!