Rekkles nie zagra w LECu 2022?!

lol lec g2 esports rekkles
Fot. Michal Konkol / Riot Games

Zaskakująca informacja obiega świat esportu. Według nieoficjalnych źródeł Martin “Rekkles” Larsson nie zagra w LECu 2022!

Każdy z nas już od dłuższego czasu wiedział, że nie zobaczymy Rekklesa w barwach G2 Esports w przyszłym sezonie. Raczej nikt wtedy nie pomyślał, że szwedzki strzelec klasy światowej nie zagra w żadnym zespole z LECa.

“Każda drużyna z LEC’a wybrała już swojego zawodnika na pozycji AD Carry, w żadnej z tych drużyn nie było Rekklesa”. Taką informację dostaliśmy na twitterze od użytkownika LEC Wooloo, który znany jest z wielu plotek, które w jakimś stopniu się sprawdziły.

Zobacz też:   FC Barcelona z własnym składem w League of Legends!

Miejsce Rekklesa w G2 Esports zastąpi Flakked. Zawodnik, który grał w drużynie MAD Lions Madrid z Superligii. Jest to dość interesujące, że G2 woli niedoświadczonego zawodnika z akademii, niż Rekklesa.

Co więc pozostaje Rekklesowi w tym momencie? Opcje są dwie, jedna bardziej prawdopodobna, druga trochę mniej. Ta pierwsza to po prostu rok przerwy lub może tylko jeden split. Ta druga to transfer do NA, jednak nie wydaje mi się, żeby sam Martin był zainteresowany taką opcją. Dlaczego? Nie jest to region, który pozwoli mu myśleć o szansie wygrania mistrzostw świata. A jest to jego największym niespełnionym celem. Tak czy inaczej, wygląda na to, że będzie to ciężki rok dla niego.