Hearthstone Karczemna Bójka – Baśniowa Bójka

Baśniowa Bójka
Fot. Blizzard Entertainment
- Reklama -

W tym tygodniu zadebiutowała nowa Karczemna Bójka. Znajdziemy w niej wiele nowych kart z ostatnio dodanego mini setu. Zostań reżyserem swojej baśni.

Baśniowa Bójka – wprowadzenie

Przez cały tydzień mamy okazję zagrać w bójkę, która pierwszy raz pojawiła się w grze. Jest to świetna okazja do zapoznania się z nowymi kartami z mini setu.

Przed rozpoczęciem rozgrywki mam do wyboru pięć klas. Naszymi opcjami są: Mag, Łowca, Szaman, Kapłan oraz Wojownik. Każda z klas wyposażona jest w inny portret. Grając Magiem wcielamy się w Jaine Czerwonego Kapturka, Szaman to Thrall, Żabi Książe, Łowca – Rexxar, Szlachetny Rozbójnik, Kapłan – Anduin, Książe z Bajki, a Wojownik to Garosz, Król Piratów. 

- Reklama -
Zobacz też:   Hearthstone Najemnicy - nowy sposób na zdobycie monet

Każdy z bohaterów ma już stworzoną swoją własną talię, więc nie musimy się o to martwić. Format rozgrywki może zaskoczyć, ponieważ nasze karty zagrywane są automatycznie. Jedyne czym musimy się zająć to wybranie ręki startowej oraz wybór kart specjalnych.

Fot. Blizzard Entertainment

Strategia gry

Rozgrywka jest naprawdę przyjemna. Sztuczna inteligencja zajmuje się rzucaniem kart, a my wcielamy się w rolę reżysera.

Przed rozpoczęciem każdej tury wybieramy jedną ze specjalnych kart. Karty te kosztują 0 many i mają różne efekty. Wyboru dokonujemy wraz z rozpoczęciem naszej tury. Pamiętaj, aby jak najlepiej poprowadzić swoich aktorów. Wybieraj karty specjalne, które odmienią Twoją sytuację na stole lub wzmocnią jednostki w ręce.

Baśniowa Bójka jest mocno losowa, ponieważ nigdy nie wiadomo jakie karty specjalne dostaniemy do wyboru. Do tego sztuczna inteligencja często zaskoczy nas swoimi wyborami. Klasycznie za wygraną dostaniemy jeden pakiet z Roku Fenixa.

- Reklama -