Cloud9 zostaje drużyną All-Pro LCS!

lol lcs cloud9 nisqy
Fot. Tina Jo / Riot Games

C9 było jak dotąd najlepszym zespołem League of Legends w Ameryce Północnej, osiągając niesamowity wynik 17-1 w sezonie zasadniczym!

Riot Games ogłosiło dzisiaj, że wszystkich pięciu zawodników z Cloud9 zostało wybranych do pierwszego zespołu All-Pro na wiosenny split LCS 2020!

Kiedy skład dominuje aż w tak znaczący sposób, nie powinno dziwić, że każdy ze startujących w C9 został wybrany najlepszym graczem na swojej pozycji przez m.in. zespół organizujący LCS.

To nie jest pierwszy taki przypadek w historii, gdy widzimy wszystkich 5 graczy jednej drużyny uhonorowanych tym wyróżnieniem. W zeszłym roku za sezon letni LEC takie odznaczenie otrzymali gracze G2 esports z Jankosem na czele.

Przypominamy, że faza pucharowa LCS rozpoczyna się już dzisiaj o 22:00. Zmagania rozpoczną się od pojedynku FlyQuest przeciwko Evil Geniuses. FLY uległo dwukrotnie ekipie Jiizuke do tej pory w bezpośrednich spotkaniach. Zespół IgNara przegrał również wszystkie trzy ostatnie mecze w sezonie zasadniczym oraz spotkanie rozwiązujące remisy. Czy uda im się przełamać złą passę i urwać mapę rozpędzonym Geniuszom Zła?