Prime Gaming: najnowsza kapsuła z wyjątkową zawartością!

vi prime 2021
Fot. Amazon

Takiej oferty jeszcze nie było! Od 27.10 macie szanse uzyskać wyjątkowe nagrody, a wszystko to dzięki usłudze Prime Gaming!

Od 27.10 możecie uzyskać wyjątkowe nagrody dzięki usłudze Prime Gaming! Dzięki okazji Mistrzostw Świata, Amazon rozdaje kapsuły z zawartością: 650 RP, skin na stałe o wartości 1350 RP, 30 dniowy boost XP oraz mnóstwo odłamków bohaterów! Warto wspomnieć o specjalnej cenie Prime Gaming, która aktualnie wynosi jedyne 50 zł na rok!

Zmiany w odbiorze nagród

Dotychczas w usłudze Prime Gaming mogliśmy odbierać jedynie odłamki skórek dla bohaterów, raz na około dwa tygodnie. Od teraz Amazon rozpoczął zmiany, dlatego w naszych kapsułach znajdziemy obfitą zawartość raz na miesiąc.

“Tylko przez ograniczony czas zdobądź ekskluzywny gest Mistrzostw 2021 i kapsułę Prime Gaming – dostępną tylko dla członków Prime.”

Fot. Amazon

Idealny moment

Dzięki kapsule Prime Gaming otrzymujemy 650 RP, które możemy wykorzystać przykładowo w Twój Sklep, który dostępny będzie do 8 listopada! Warto zajrzeć również do zakładki przecen, która jeszcze przed kilka dni będzie zawierała naprawdę przyjemne skórki!