Właściciel MAD Lions ostro krytykuje Carzzy’ego

LOL LEC finals mad lions carzzy
Fot: Michal Konkol/Riot Games

Zaraz po przegranej MAD Lions, na Twitterze właściciela drużyny pojawił się wpis ostro komentujący ich sytuację. Revenant krytykuje grę Carzzy’ego.

Kontrowersyjny tweet został już usunięty, ale jak to się mawia, w internecie nic nie ginie. Cały czas można znaleźć screenshoty i tłumaczenia tego, co o swojej drużynie napisał Revenant.

“Jest mi przykro, kiedy oglądam Elyoye w tym stanie, musi carrować ich na swoich barkach razem z Kaiserem. Mam wrażenie, że Carzzy nie jest na odpowiednim poziomie, ale daje drużynie rzeczy, które oni uważają za istotne. Dla mnie to oczywiste, że dałbym Flakkeda do głównego składu, ale ja nie decyduję o niczym z tym związanym xd ♿”

Ta wypowiedź została skrytykowana przez inne osobistości esportowej sceny, takie jak Raz, GrabbZ czy Mark Zimmerman. Po takim negatywnym odzewie Revenant usunął tweeta i napisał kolejnego, który poniekąd miał być przeprosinami, ale wyglądają one na trochę przymuszone i nieszczere.

“Najwyraźniej mój tweet o Carzzy’m był denerwujący, więc nie mam problemu z jego usunięciem, a nawet z przeproszeniem go. Ostatnią rzeczą, jakiej chciałem, było lekceważenie go, jego kolegów z drużyny lub roku, który zrobili. Nie denerwujcie się tak, rozmawiałem z nim nawet przez DM. Ale cya”

Czy Carzzy wyleci z MAD Lions?

Wiadomo, że przegrana nigdy nie jest czymś łatwym i przyjemnym, a emocje robią swoje. Jednak czy naprawdę dobrym ruchem jest publiczne poniżanie gracza swojej drużyny? Czy faktycznie podmiana ich ADC na hiszpańskiego odpowiednika zmieniłaby bieg wydarzeń? Tego już się nie dowiemy, ale możemy obserwować zmiany jakie nastąpią w MAD Lions w trakcie off-seasonu. Zobaczymy, czy faktycznie Revenant nie ma nic do powiedzenia w kwestii graczy w swoim teamie. Warto zaznaczyć jednak, że MADzi przegrali dzisiaj na broniących tytuł, DAMWON KIA. Są to faworyci do zwycięstwa całych Worldsów. Najprawdopodobniej żadna zachodnia drużyna nie byłaby w stanie ich dzisiaj pokonać. No ale wiadomo. Czeski ADC to nie to samo co Hiszpan. Przynajmniej w Hiszpańskiej drużynie.