K1CK w grupie D z mistrzem Grecji i Belgii!

lol ultraliga k1ck puki style raxxo
Fot. K1CK
- Reklama -

Wylosowane zostały grupy fazy Play-In wiosennej edycji EU Masters 2020.

Zacznijmy od przedstawienia grających w niej drużyn:

Grupa D
K1ck Neosurf ??
PIGSPORTS ??
Sector One ??
WeLoveGaming ??

- Reklama -

Jest to moja zdaniem jedna z dwóch najmocniejszych grup. Oprócz bardzo mocnej naszej drużyny, grają w niej mistrzowie swoich lig.

Najmocniejszym zespołem z tej trójki jest na pewno Grecka drużyna, w której do połowy splitu grał Myself (aka Rybson). Drużyna z przyczyn w zasadzie niewyjaśnionych, ponieważ tłumaczenia jakie otrzymał Artur były nielogiczne, zdecydowała się wziąć do swojego składu Serbskiego junglera DoubleAima. Ten z graniem w EUM ma już doświadczenie, raz zajął nawet miejsce 3-4. Jeszcze bardziej doświadczony jest midlaner tej ekipy – Cozq, który grał trzy lata temu w EU LCS.

Organizację Sector One mogą kojarzyć starsi fani polskiej sceny. Uczestniczyła ona w Geforce Cup 2016, gdzie przegrała na Team Rebels (W którym początki kariery miał Agressivo). W ich tamtejszym składzie grało 4 Holendrów (W tym Cozq) i jeden Belg, o nicku Bwipo, obecnie będący czołowym toplanerem Europy. Aktualny skład tej drużyny za wiele nam nie mówi, z ciekawostek mogę wspomnieć że Night, midlaner “Lisów”, gra w tej organizacji od prawie czterech lat.

Najsłabszym ogniwem tej grupy jest moim zdaniem Łotewski zespół. Bałtyckie zespoły nigdy nie radziły sobie w międzynarodowych turniejach. Tak samo Łotwa to egzotyczny kraj jeśli chodzi o lolowy esport.

Polacy swoje mecze rozgrywać będą w poniedziałek oraz wtorek. Transmisja z ich meczów będzie na kanale Polsat Games, od godziny 18:00!

- Reklama -