PashaBiceps zagra na najbliższym majorze w CS:GO?

csgo pasha biceps team liquid
Fot. Wojtek Maślanka

Podczas zbliżającego się majora w CS:GO zagra PashaBiceps? Polska legenda Counter Strike’a została wpisana na listę rezerwową Liquid!

Pasha zagra na majorze?

Wielkimi krokami zbliża się pierwszy od prawie dwóch lat major w CS:GO. To najważniejsze rozgrywki w świecie Counter Strike’a. W końcu na te mistrzostwa świata czekaliśmy bardzo długo. Podczas turnieju będziemy mogli obserwować m.in. Team Liquid. Wiemy też, że PashaBiceps od wielu miesięcy już współpracuje z amerykańską organizacją. Teraz został także wpisany na ławkę rezerwowych TL. W przypadku, gdy jeden z zawodników nie wystąpi na majorze Polak będzie mógł zagrać w podstawowym składzie!

A przecież warto tutaj przypomnieć, że zawodnicy są regularnie testowani na COVID-19, a oprócz tego mamy sezon grypowy. Oczywiście nikomu źle nie życzymy, ale jednak należy pamiętać, że tutaj jeszcze może dojść do niezłego plot twistu.

Skład Team Liquid

Skład Team Liquid nie jest może faworytem do wygrania całego turnieju, ale na pewno jest to ekipa, którą warto obserwować. W drużynie znajdują się m.in. ELiGE, NaF, czy Fallen. PashaBiceps znalazł się więc w elitarnym gronie i być może będziemy mieli okazję obejrzeć go podczas zbliżających się MŚ w CS:GO!