Hearthstone Masters Tour Stormwind startuje dzisiaj!

Hearthstone Masters Tour Stormwind
Fot. Blizzard Entertainment

Już dzisiaj wystartuje kolejny turniej z serii Masters Tour. Ponad 400 graczy z całego świata zagra o pulę nagród wynoszącą $250 000.

Hearthstone Masters Tour Stormwind

Turniej rozpocznie się dzisiaj, 22 października w piątek i potrwa do niedzieli. Pierwszego dnia będziemy mieli okazję zobaczyć zmagania w czterech rundach swissa. W drugim dniu rozgrywek zawodnicy zagrają następne cztery rundy. W niedzielę 24 października odbędzie się faza playoff. Szesnastu najlepszych graczy rozpocznie zmagania w drabince turniejowej. Zawodnicy rozgrywają turniej w formacie bo5 z banem. Oznacza to, że potrzebują trzech zwycięstw, aby wygrać mecz. Turniej komentują dobrze znane postacie takie jak: TJ “Azumoqt” Sanders, Darroch “Darroch” Brown, Jia “Jia” Dee, Neil “Lorinda” Bond, and Alex “RavenCasts” Baguley.

Zmagania graczy można obejrzeć na oficjalnym kanale Youtube. Transmisja rozpocznie się w piątek o godzinie 15.

Zobacz też:   Hearthstone Najemnicy - sposób na odblokowanie monet!

Polacy na turniej Masters Tour Stormwind

W październikowym turnieju Masters Tour będziemy mogli oglądać trzech graczy znad Wisły. Pierwszym z nich jest Mikołaj “mikolop” Dudek, który awansował dzięki zakończeniu na 11 miejscu legendy we wrześniu. Na turnieju zobaczymy również Dawida “Dawido” Florczyka oraz Michała “Xeno” Kaczorowskiego. Dawido awansował dzięki finiszowi w top16 graczy na Hearthstone Masters Tour Silvermoon. Warto podkreślić, że będzie to jeden z ostatnich turniejów Xeno, ponieważ zdecydował się na zawieszenie swojej kariery po rozegraniu Master Tourów w tym roku. Więcej na ten temat przeczytacie na Twitterze.

Zobacz też:   Thijs odpada z Grandmasters 2021 i rezygnuje z dalszej gry!

Zachęcamy do śledzenia wyników oraz kibicowania Polakom. Już w ten piątek powalczą o pulę nagród wynoszącą $250 000 oraz tytuł mistrza Masters Tour Stormwind.

Darmowe paczki za oglądanie transmisji

Oglądając transmisję na oficjalnym kanale możesz zdobyć dwie darmowe paczki z Roku Fenixa. Po obejrzeniu dwóch pierwszych godzin będziesz mógł odebrać jedną paczkę, a po obejrzeniu dwóch kolejnych dostaniesz kolejną. Istotne jest to, że nie musisz oglądać ich ciągiem. Czas oglądania się kumuluje. Wystarczy, że przez cały weekend obejrzysz w sumie cztery godziny transmisji.

Pamiętaj o podłączeniu swojego konta Youtube z kontem Blizzard. Poniżej krótki poradnik jak to zrobić:

  • Zaloguj się lub utwórz konto na Youtube
  • Przejdź do udostępniana konta w sekcji “Połączone aplikacje” w ustawieniach
  • Wybierz “Połącz” obok Battle.net.
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć proces łączenia kont
  • Upewnij się, że jesteś aktualnie zalogowany na koncie Blizzard, na które chcesz otrzymać darmowe paczki