Teemo najsilniejszym bohaterem w patchu 11.21?

beeteemo lol
Fot. Riot Games

Zakres zmian jakie zastosował Riot dla Teemo są zaskakująco silne! Czy Chyży Zwiadowca otrzyma miano najsilniejszego w patchu 11.21?

Oślepiająca Strzałkę zna każdy. Nie bez powodu utarło się, że jest to jeden z silniejszych, ale i też jedna z najbardziej irytujących umiejętności w League of Legends. Umiejętność ta dotychczas bywała już przytłaczająca, jednak nie stało to na przeszkodzie dla Riotu, aby uczynić ją jeszcze bardziej silniejszą. Wszystko to znajdziemy już niebawem w aktualizacji z numerem 11.21.

Gracze nigdy nie zawodzą!

Jeden z graczy przedstawił techniki, które sprawią, że Teemo będzie w naszych rękach jeszcze bardziej efektywny. Wszystko za sprawą serwera PBE oraz skróconego czasu odnowienia Oślepiającej Strzałki, którą twórcy gry planują niebawem wypuścić na serwery live. Na maksymalnym poziomie doświadczenia gracz Teemo będzie mógł liczyć na jedyne 3 sekundy czasu odnowienia swojego Q! Dzięki temu w późniejszej fazie gry będziemy mogli konsekwentnie “zaślepiać” wrogów.

Reddit skarbnicą informacji

Jak zwykle, każda nowość z świata League of Legends pojawia się od razu na Reddicie. Nic dziwnego skoro ta społeczność liczy ponad 5 milionów członków! Podobnie było z informacją o wzmocnieniach Teemo. Twórcą postu jest Vandiril, który dodatkowo prowadzi kanał na YouTubie. W swoim krótki, ale bardzo dosłownym filmiku pokazuje działanie oraz ogromną siłę Teemo, którą przetestował na serwerze PBE.

Riot nie tylko podarował zwiększony cooldown, ale również prędkość z jaką umiejętność dociera do przeciwnika. Według harmonogramu aktualizacji – ta pojawi się na oficjalnych serwerach 20 października. Jeśli jesteście ciekawi co jeszcze znajduje się w patchu 11.21, koniecznie musicie przeczytać nasz artykuł w tej sprawie!