Worlds 2021: Rogue pokonuje FPX!

lol lcs cloud9 zven perkz

Dzień 4 Mistrzostw Świata to istne szaleństwo! FPX z wynikiem 0:4 bez szans na dalsze zmagania na Worlds 2021!

Rogue pokonało FPX w ostatnim meczu fazy grupowej. Chociaż fani nie dawali zbyt wiele szans dla zawodników Europejskiego zespołu – Ci do ostatniej gry z Cloud9 mieli szansę na awans do play-offów Worlds 2021.

FPX zawiodło nie tylko fanów

Rogue zarówno jak i C9 pokazali europejską klasę w dzisiejszym dniu pokonując FPX. Gra Rogue vs FPX początkowo wyglądała na bardzo wyrównaną, jednak po 20. minucie rozpoczęły się problemy. Mimo dwóch smoków na koncie FPX, to Europejczycy przeważali złotem. Chwilę po 40. minucie Inspired zagrał perfekcyjnie, co pozwoliło całemu zespołowi pozytywnie zakończyć grę. Niestety FPX musiało pożegnać się z szansami na play-offy.

Nie tym razem Rogue!

Mimo idealnego dnia, w którym Inspired wraz z kolegami pokazali swoje przygotowanie i powagę do Mistrzostw Świata, niestety ostatnia gra przeciwko Cloud9 zakończyła się katastrofą. Gra, która trwała prawie 50. minut(!) zakończyła się sukcesem dla C9. Przewaga Starszego Smoka po stornie C9 oraz ostatnia akcja na środkowej alei zagwarantowały pewne zwycięstwo. Ogromne brawa już usłyszał Perkz, który od pierwszych chwil pokazywał swoją dominację perfekcyjną LeBlanc.

Jeśli nie mieliście szansy obejrzeć dzisiejszych zmagań drużyn na Worlds 2021 to nic straconego! Polsat Games powróciło na Twitch, a wraz z nim najlepszy Polski komentarz.