PashaBiceps miał walczyć na FAME MMA 12 z Kacprem Błońskim!

csgo team liquid pashabiceps
Fot. Fantasy Expo

Jak poinformował w piątek PashaBiceps, miał podczas FAME MMA 12 walczyć z Kacprem Błońskim. Do starcia jednak nie dojdzie przez jego rywala!

PashaBiceps na FAME MMA 12?

W ostatnim czasie wiele mówiło się o tym, że na FAME MMA 12 możemy zobaczyć w oktagonie Jarosława “PashęBicepsa” Jarząbkowskiego. Legendarny, polski zawodnik CS:GO miał się zmierzyć z Kacprem Błońskim, o czym dowiedzieliśmy się dzisiaj. Pasha na swoim Instagramie poinformował jednak, że do walki prawdopodobnie nie dojdzie. Wszystko przez jego rywala lub sztab samego zawodnika.

Dwa dni temu dostałem informację, że 20 listopada nie wlecę do klatki na FAME MMA na zastępstwo, myślałem, że zadebiutuje, ale Panie Kacper Blonsky, odważny żeś Pan.

To słowa Pashy, w których widać lekki żal. Być może jednak wkrótce zawodnik wystąpi podczas jakiejś gali FAME. Dużo zależy od tego, czy znajdzie się odważna osoba, żeby się z nim zmierzyć. W końcu wiemy, że Pasha trenuje nie od dziś, a do tego jest silny i świetnie wygląda pod kątem kondycji.

Rywal Pashy na FAME MMA 12

Podczas FAME MMA 12 rywalem Pashy miał być Kacper Błońskim. To popularny influencer, który szerzej rozpoznawalny stał się dzięki udziałowi w projekcie “Team X”. Odszedł z tego projektu, tak jak pozostali influencerzy. Teraz działa na własną rękę, udzielając się bardzo mocno na IG, a także na YouTubie. Wiemy, że stoczył już kilka walk podczas FAME MMA, ale nie zanosi się na to, żeby podczas 12 edycji gali tej federacji miał powalczyć z Pashą.