Amazon Prime z specjalną ofertą w świetnej cenie!

prime gaming
Fot. Prime Gaming

Amazon Prime obejmuje Video oraz Gaming, które pozwalają na cieszenie się z ulubionych seriali oraz dodatków do gier. Od dzisiaj możecie kupić w specjalnej ofercie!

Odkąd Twitch połączył siły z Amazonem możemy korzystać z ciekawych dodatków, które pozwolą nam rozwinąć swoją grę oraz wesprzeć danego streamera. Od dzisiaj Amazon Prime kupicie w specjalnej cenie, która wynosi jedyne 49 zł na rok!

Nie tylko gry!

Z oferty skorzystają też fani internetowych zakupów, bowiem subskrypcja obejmuje wysyłki paczek. Spośród wielu marek takich jak Apple, Samsung czy Zelmer wysyłka będzie darmowa bez względu na wybraną opcję lub wartość paczki.

Rok darmowych skinów!

Wykupując abonament u Amazon będziecie mogli cieszyć się dodatkową zawartością do swoich ulubionych gier. Największą popularnością cieszą się nagrody rozdawane do GTA V oraz League of Legends w postaci odłamków losowych skórek. Jeśli nie jesteście fanami LoL’a czy GTA to nic straconego, ponieważ czekają też na was darmowe gry do pobrania.

Fot. Amazon Gaming

Wesprzyj ulubionego streamera!

Posiadając aktywną usługę Amazon Gaming możecie połączyć ją z swoim kontem Twitch i cieszyć się jedną darmową subskrypcją w miesiącu. Możecie obdarowywać nią cały czas tego samego twórcę lub za każdym razem troszkę rozpieścić innego.

Pamiętajcie, aby przynajmniej raz w miesiącu sprawdzać jakie nowości na was czekają na stronie Amazon Gaming. Oczywiście, im częściej tym lepiej, bowiem macie gwarancję, że ze wszystkim jesteście na bieżąco!